• Свеж
Дазнико Женски Зимски Чизми За Глуждот Кружен Прст Рамен Кадифен Ретро Чевли Чизми За Жени

Дазнико Женски Зимски Чизми За Глуждот Кружен Прст Рамен Кадифен Ретро Чевли Чизми За Жени

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Дазнико) Која се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме на Првите Редови На Модата и Им Обезбедуваме На Клиентите Модерни и Поволни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Задоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза,Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Близок Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Тип На Затворање : Поштенски. Чевли Пета Висока : 4см/1.57". Висина на платформата : 1,5 см/0,59". ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Големина шема : . Големина : 37 САД : 6,50 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,50 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,25"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,45"Големина : 39 САД : 7,50 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,50 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 24,50 СМ/9,65"ГОЛЕМИНА : 40 сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 6 еу : 39 Јп : 25 см цн : 250 должина на стапалото : 25 СМ/9,84". НЕКОЈ ПРАША. П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано?. О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. П : Како да ја изберете големината?. О : ние сме азиски големини, ви предлагаме да купите поголема големина. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Обични Чевли, Чизми, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки, Лесни, Лесни За Дишење Лесни За Носење Полетување!. Фин Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. Лесен Чевел за Одење,Удобен Дизајн На Лизгање,Амортизиран Избор,мода и Личност. ① Чизми за жени,Женски Чизми,дозвола за женски чизми,женски чизми / чизми,женски чизми широка ширина,женски чизми широко теле,женски чизми / чизми се повлекуваат ② женски чизми и чизми до глужд,каубојски чизми за жени,чизми за жени,женски чизми,женски чизми,црни чизми за жени,чизми до глужд за жени,зимски чизми,чизми до колена жени,чизми за снег за жени,fall Чизми за жени 2023 ① Есенски чизми за жени 2023 година,женски чизми,женски чизми,женски чизми,чизми до глужд,западни чизми жени,женски чизми,женски зимски чизми,чизми за жени чизми до глужд,чизми до глужд,женски чизми до глужд,чизми до снег,женски чизми,црни чизми на платформа,женски работни чизми,женски чизми до глуждот,водоотпорни чизми за жени,.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни улични чизми за удобност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лесни улични чизми за удобност

Фантастичен стил што може да се носи со низа облеки низ ладилната сезона Gusto By Easy Street има задебелен метал

DEN 1.67
Чизми Високи До Колена Жени Се Лизгаат На Чевли Жени Слаби Црни Чизми До Глужд За Жени Чизми На Отворено За Намалени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Чизми Високи До Колена Жени Се Лизгаат На Чевли Жени Слаби Црни Чизми До Глужд За Жени Чизми На Отворено За Намалени

Женските чевли ПОРОПЛ вклучуваат чизми за снег, чизми, чизми до глужд, кожени чевли, сите видови високи п

DEN 3.00
Бела Вита Џив Чизми До Глуждот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бела Вита Џив Чизми До Глуждот

Блок пета чизми за победа! Две метални столпчиња се сето ова бути треба да даде изјава Идеален за работа

DEN 1.33
Brinley Co. Women'sенски глужд мулти -каиш чизми
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Brinley Co. Women'sенски глужд мулти -каиш чизми

Погледнете шик од главата до нозете во чизми на глуждот од Brinley Co Овие стилски чизми имаат врвни кожни на

DEN 2.33
Mukенски кас чизми на Мук Лукс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mukенски кас чизми на Мук Лукс

Со својот симпатичен и трендовски краток стил на подигање, чизмите на Мук Лукс Кас даваат изјава Цврста�

DEN 0.33
Лукс Женски Тиша Чизми
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лукс Женски Тиша Чизми

Атмосфера ги исполнува класичните со напнат пресврт Во Мук ЛУКС Тиша Чизми! Овие фанки и разноврсни чиз�

DEN 3.33