• Свеж
Графит Ингот Мувла Со Рачка Лиење Топење Мувла За Злато Сребро Метал 95х45х

Графит Ингот Мувла Со Рачка Лиење Топење Мувла За Злато Сребро Метал 95х45х

Buyers rating:
DEN 161.44

Од стоката

Карактеристики 1.Калапот за ингот е изработен од висококвалитетен графитен материјал, кој е издржлив за употреба. 2.Одлична термичка стабилност и перформанси на топлинска спроводливост, брзо загревање и ладење. 3.It има добра отпорност на силна киселина и алкална корозија и е погодна за злато и сребро. 4.Отпорност на висока температура, висока јачина, висока густина и силна отпорност на удар. 5.Топење на мувла со рачка, со висока завршна површина и долг работен век.Спецификацијаод Тип На Ставка : Ингот Мувла Материјал : Графитнамена : Ингот Алаткиза : Прибл. 95х45х30мм / 3, 7х1, 8х1, 2инпакувана Листа1 х Ингот Мувла 1 х Рачка Графит Ингот Мувла Со Рачка Лиење Топење Мувла За Злато Сребро Метал 95х45х30мм.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тајни богатства женски и женски плус врвот со долг ракав, џогери и шорцеви, сет за пижами за празници од 3 парчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тајни богатства женски и женски плус врвот со долг ракав, џогери и шорцеви, сет за пижами за празници од 3 парчиња

Останете удобно цел ден и ноќ во овој тајно богатство сет на пижами со 3 парчиња Направени во ултрамека т

DEN 271.68
Gerber Baby & Toddler Girls Tunic & Legging Set, 2-парчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Gerber Baby & Toddler Girls Tunic & Legging Set, 2-парчиња

Подгответе се за есен забавно со нашите комплети за туника и нозе од 2 парчиња! Секоја облека за бебиња е

DEN 175.68
Serenity кралица панел кревет богат мерлот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Serenity кралица панел кревет богат мерлот

Сет вклучува : еден (1) кревет rtransitional стил со разноврсен изглед кој ви овозможува да го креирате повлекув

DEN 1.00
Star Star Watch - Модел: St.B.U.S.09
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Star Star Watch - Модел: St.B.U.S.09

Watch Star Star starвезда модел : ST.B.U.S.09 Боја : Црно сребро Цена на мало : 169,00 УСД Дијаметар на случај : 43мм UPC : 48970

DEN 2.67
Елегантна удобност луксузни чиста завеси, панели за завеси за третман на прозорци со џеб за шипки за кујна, спална соба и дневна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Елегантна удобност луксузни чиста завеси, панели за завеси за третман на прозорци со џеб за шипки за кујна, спална соба и дневна

Оваа разноврсна завеса може да се користи за секоја просторија и ќе го комплиментира секој декор или мо�

DEN 1.00