• Свеж
Црн Тахитски култивиран бисер и карат Т.В. Дијамант 10kt бело злато капка приврзок

Црн Тахитски култивиран бисер и карат Т.В. Дијамант 10kt бело злато капка приврзок

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Заслепувајте ги сите кога ќе го носите овој Миабела Црн Тахитски култивиран бисер и приврзок за капки со дијаманти. Изработено во бујно бело злато, има тркалезно црно тахитски култивиран бисер (11-12мм) крунисан со 20-тина дијаманти, поставени со песни (G-H, I2-I3). Засилен со висок полски финиш, овој убав приврзок за капки е суспендиран на ланец на јаже од 17 инчи и се обезбедува со затворач на прстенот. Овој прекрасен црн тахитски бисер и приврзок за дијаманти прави совршен додаток на секоја колекција на накит. Направено во 10kt бело злато. 11-12мм Црн Тахитски култивиран бисер. 1/10 КТ. Т.В. Дијаманти. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I2-I3. Песни поставени камења. Должина на ланецот : 17 ". Пролетен прстен затворач. Јуни јуни. Бродовите со крпа за полирање на накит Миабела. Внимателно спакувано во кутија за подароци. Накит Миабела : Со над 30 години искуство во создавање фин накит, Миабела го има она што го барате Означете посебна пригода со нешто што искра. Миабела - хармонија во накит.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сет на клип за клип на Claw Claw, 2-пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сет на клип за клип на Claw Claw, 2-пакет

Чувајте го своето омилено updo на место со овие премногуслатки клипови од Claw од Wonder Nation Изберете од забавн

DEN 2.33
Детска соба од Ступел октопод океански животно портокалово сини деца расадник дизајн платно wallидна уметност од Зивеи Ли
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детска соба од Ступел октопод океански животно портокалово сини деца расадник дизајн платно wallидна уметност од Зивеи Ли

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 3.00
Мишел Сереин Дами Види MWW21A000046
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мишел Сереин Дами Види MWW21A000046

Случај од нерѓосувачки челик Нерѓосувачки челик нараквица Роуз златотон бирање Швајцарско кварцно дви

DEN 1919.84
Кујната за кујна 3. Чаша за чаши - KFC3516Ga
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кујната за кујна 3. Чаша за чаши - KFC3516Ga

Бескрајни свежи опции за брзо сецкање, мешање и пире Овој компактен и лесен 3,5 чаша за чаши за чаши е идеа

DEN 2224.00
Пунтоко Плус Големина Дозвола Жените Лето Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Фит Фустан Без Ракави Виолетова 14
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пунтоко Плус Големина Дозвола Жените Лето Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Фит Фустан Без Ракави Виолетова 14

Жените Мода Лето Повик Секси Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Одговара Фустанкарактеристик

DEN 548.00
Unipaws Мачка Ѓубре Бо Комплет Со Мат, Приватност Мачка Бања, Легло Бо Скриени, Миленичиња Гајба Со Цврста Дрвена Структура,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Unipaws Мачка Ѓубре Бо Комплет Со Мат, Приватност Мачка Бања, Легло Бо Скриени, Миленичиња Гајба Со Цврста Дрвена Структура,

ДАДЕНА ПРИВАТНОСТ ЗА МИЛЕНИЧИЊА : На Домашните Миленици им треба свое безбедно место каде што можат да ј

DEN 2.33