• Свеж
Жените Мода Пролет И Лето Цвет Масло Сликарство Печатење V Вратот Краток Ракав Работна Облека Со Џебови Врвови М

Жените Мода Пролет И Лето Цвет Масло Сликарство Печатење V Вратот Краток Ракав Работна Облека Со Џебови Врвови М

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Жените Мода Пролет И Лето Цвет Масло Сликарство Печати V Вратот Краток Ракав Работна Облека со Џебови Врвови. Оваа ткаенина за кошула Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мек,Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс-Стил : мода. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V Вратот. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37' Ракав : 22см/8.66' Рамо : 44см/17.32' Должина : 68см/26.77' Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 108см/42.52' Ракав : 23см/9.06' Рамо : 46СМ/18.11' ДОЛЖИНА : 70СМ/27.56' Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 116см/45.67' ракав : 24см/9.45' рамо : 48см/18.90' ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35' Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 124см/48.82' ракав : 25см/9,84' РАМО : 50СМ/19,69' должина : 74см/29,13' големина : ххл сад : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 биста : 132см/51,97' ракав : 26см/10,24' рамо : 52см/20,47' должина : 76см/29,92' големина : хххл Сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 БИСТА : 140см/55.12' ракав : 27см/10.63' рамо : 54см/21.26' должина : 78см/30.71' големина : ххххл сад : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 148см/58.27' ракав : 28см/11.02' рамо : 56см/22.05' Должина : 80см/31.50' ГОЛЕМИНА : хххххл ус : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 156СМ/61.42' ракав : 29см/11.42' рамо : 58см/22.83' ДОЛЖИНА : 82СМ/32.28' пх материјал : 95% полиестер,5% Спандекс. Мек, лесен, Растеглив И Мек Материјал Од Влакна, Дише и Лабаво Одговара за Носење. €Карактеристики : Жени Мода Пролет И Лето Цвет Масло Сликарство Печатење V Вратот Краток Ракав Работна Облека со Џебови Врвови. ①Совпаѓање : Спарете Со Хеланки или Фармерки, Најдобро За Секојдневно Носење, Одмор И Канцеларија Итн. Перење се Препорачува рачно миење на ладно, но може да се мие нежно во машина; Закачете се да се исуши; Не Избелувајте.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нова Летна Женска Облека Женски Врвови Модна Жена Лето В-Вратот Краток Ракав Ладна Рамо Блуза Маица Каузално Печатење Блузи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Нова Летна Женска Облека Женски Врвови Модна Жена Лето В-Вратот Краток Ракав Ладна Рамо Блуза Маица Каузално Печатење Блузи

Модна Жена Лето ВВратот Краток Ракав Ладна Рамо Блуза Маица Каузално Печатење Блузи информации За Прои�

DEN 2.33
Глонме Дами Против Вратот Боемска Туника Блуза Лабава Работна Маица Шуплива Дневна Облека Летни Врвови Маица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Глонме Дами Против Вратот Боемска Туника Блуза Лабава Работна Маица Шуплива Дневна Облека Летни Врвови Маица

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Леопард Печатени Врвови, Женска Секојдн�

DEN 431.84
Фетерна Женска Блуза Обични Лабави Кошули Ракави Чипка Украси Печатење V Врвови На Вратот Врвови За Печатење Маици женски кошули
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фетерна Женска Блуза Обични Лабави Кошули Ракави Чипка Украси Печатење V Врвови На Вратот Врвови За Печатење Маици женски кошули

Женска Кошула Блуза Обични Лабави Кошули 3 / 4 Ракави Чипка Облоги Печатење V Врвови На Вратот Врвови За П�

DEN 2.33
Жените Лабава Тексас Кошула Фустани Краток Ракав Јака Потресени Жан Фустан Копчето Надолу Повик Туника Врвот Со Џебови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Лабава Тексас Кошула Фустани Краток Ракав Јака Потресени Жан Фустан Копчето Надолу Повик Туника Врвот Со Џебови

Добредојдовте во БУЛ продавница, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи се произведуваат во нашат

DEN 0.33
Дтидтпе графички маици за жени Плус Големина Жени Обични Цветни Принтови Со Долги Ракави Лабава Кошула Со Врат Блуза Врвни женски
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дтидтпе графички маици за жени Плус Големина Жени Обични Цветни Принтови Со Долги Ракави Лабава Кошула Со Врат Блуза Врвни женски

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 367.84
Женски Обични Врвови Квадратни Вратот Кратки Ракави Удобни Маици Блуза Скриј Стомак Лабава Цврсти Летни Врвови За Жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Обични Врвови Квадратни Вратот Кратки Ракави Удобни Маици Блуза Скриј Стомак Лабава Цврсти Летни Врвови За Жени

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01 "Ракав : 24.5 �

DEN 2.33
Дозвола Плус Големина Врвови Екипажот Вратот Повик Блуза Графички Отпечатоци Жени Лабава Долги Ракави Блузи, Сива, XXXL
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дозвола Плус Големина Врвови Екипажот Вратот Повик Блуза Графички Отпечатоци Жени Лабава Долги Ракави Блузи, Сива, XXXL

Овој Моден Долг Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, Летни вр�

DEN 2.00
Предна Прошетка Женска Маица Со Долги Ракави Маица V Вратот Маица Работа Лесен Пуловер Чипка Туника Блуза Стил АЕ М
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Предна Прошетка Женска Маица Со Долги Ракави Маица V Вратот Маица Работа Лесен Пуловер Чипка Туника Блуза Стил АЕ М

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени V Врв На Вратот, Жени Обична Маица, Тип На Тепте

DEN 3.00
Бомото Жените Долг Ракав Отсечени Ладни Рамо Врвови Цветни Печатени Возбуда Блуза Длабоко V Вратот Маици Со Патент
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бомото Жените Долг Ракав Отсечени Ладни Рамо Врвови Цветни Печатени Возбуда Блуза Длабоко V Вратот Маици Со Патент

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Дејзи / Роуз / Ѕвезди Печатени Поштенски Врв Против Вр�

DEN 255.84