• Свеж
Лала увезува навивања шампањ пината, зелена и златна боја, 4 20

Лала увезува навивања шампањ пината, зелена и златна боја, 4 20

Buyers rating:
DEN 351.84

Од стоката

Увозот на Лала го слави вашиот следен настан со ова рачно изработено шише со шише шампањ. Добро конструирана со елегантен дизајн, пината може да биде импресивен додаток за значајна пригода, како што е годишнина или забава за диплома, како и обичен да се соберат како Денот на Галентин. Мерење на високи 20 инчи и 11 инчи преку, пината во форма на шише е со голема големина и може да задржи до 2 фунти бонбони, конфети или други партиски фаворити. ЛА увозот се гордее со создавање уникатни и цврсти пинати со употреба на рачно изработени традиции од Мексико. Не можете да тргнете наопаку со оваа пината, без разлика дали ја користите како забавна активност или како декорација што виси за око. Весели за вас и вашите. Лала увезува шише зелено шампањско шише Пината, 22in 1 зелено и златно шише со шампањско шише новогодишно пината. Мерки 11in x 4in x 20in (lxwxh). Етикета „Cheers“ од едната страна на пината. Совршена декорација за новогодишна забава, забава за диплома, роденденска забава и многу други славенички прилики. Рачно изработено во Мексико со употреба на автентичен стари метод. Користете традиционално со стап и бонбони, или како декорација на центарот. Пар со други партиски материјали, како што се балони и конфети. Свртување на една година постаро. Прославете со уникатна декорација на роденден, пината за да ве натера да се чувствувате млади, но во облик на славење тост за вас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Атлетски работи машки шорцеви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Атлетски работи машки шорцеви

Без разлика дали трчате кругови или трчате со грешки, тримешавините на атлетските работи, ве одржуваат �

DEN 3.00
Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.67
Урбана урбана соседска архитектура згради град и градска фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Урбана урбана соседска архитектура згради град и градска фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 719.84
Чипка на трепет SLV врвот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Чипка на трепет SLV врвот

Ова без граници цврстиот плетенка на помлад, чипка на вратоврска вратот, кратки ракави, блуз од јака од ј

DEN 207.84
Визија студио 'Roseate Blooms vi' Canvas Art
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Визија студио 'Roseate Blooms vi' Canvas Art

Уметник : Визија Студио Предмет : Флоралстил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано плат�

DEN 638.40