• Свеж
Климарното светло од страна на Cuddl Duds женска мрежа за топлина со долга долна облека и хеланки со 2 парчиња термички сет

Климарното светло од страна на Cuddl Duds женска мрежа за топлина со долга долна облека и хеланки со 2 парчиња термички сет

Buyers rating:
DEN 175.36

Од стоката

Воведување на климарното светло од страна на Cuddl Duds Grid Fid Gridth долга ракав на врвот и сетот за нозе. Оваа ткаенина е четкана однатре за термичка заштита од тие фригидни денови. Совршено е за положување над или под облека. Мрежата ткаенина обезбедува дишеност и плетенка од влага, така што останувате топло, суво и удобно цел ден. Фактор на топлина : Фригиден. Врвот : вратот на екипажот; РАГЛАН РАБОТНИК; Грозници за лесно поставување . Крај : Висок пораст, над копчето за стомакот. Широк лента за половината за дополнителна удобност. Gusset за поудобно вклопување. Скриен џеб во задниот дел од половината. Две странични џебови. Рамни споеви за дополнителна удобност. Моделот носи големина мал. 94% полиестер 6% спандекс го четкаше дрес на грбот што ја губи влагата, одржувајќи ви сув. Spandex за блиско удобно вклопување . Машинско миење. Направено во Виетнам.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Фабиурт Дуксери За Жени Жени Лежерни И Удобни Разноврсни Букви Печатени Тркалезни Вратот Со Долги Ракави Дуксер, Црвено
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фабиурт Дуксери За Жени Жени Лежерни И Удобни Разноврсни Букви Печатени Тркалезни Вратот Со Долги Ракави Дуксер, Црвено

Фабиурт Дуксери За Жени Жени Обични И Удобни Разноврсни Букви Печатени Тркалезни Вратот Со Долги Ракав�

DEN 263.84
Дуртебеуа Момчиња Качулка И Панталони Облека Долги Ракави Маскирани Врвови Панталони Постави Бебе Момче Облека 15 Години
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дуртебеуа Момчиња Качулка И Панталони Облека Долги Ракави Маскирани Врвови Панталони Постави Бебе Момче Облека 15 Години

Детски Момчиња Панталони Во Собата, Букви Печати Дуксер со Тиква Печатење Одблесокот Панталони Ноќта н�

DEN 287.84