• Свеж
Дама брзина стапче антиперспирант женски дезодоранс, свежа фузија, гел - 1. мл

Дама брзина стапче антиперспирант женски дезодоранс, свежа фузија, гел - 1. мл

Buyers rating:
DEN 66.72

Од стоката

Свежина утро до ноќ! Лејди Брзина Стап антиперспирант дезодоранс, невидлива суво напојување со моќност софистициран мирис за да обезбеди рафал на свежина кога ви треба. Антиперспирантниот дезодоранс на Лејди Брзина, Невидливата тркала за суво напојување е формулирано со 48-часовна заштита од мирис и влажност, овој антиперспирант дезодоранс го намалува поттекнувањето на подлогата. Овој антиперспирантен дезодоранс е исто така формулиран да не остава бел остаток на кожата. Пријавете се само на подножјето. Предупредувања : Само за надворешна употреба, други предупредувања : Престанете со употреба ако се појави осип или иритација. Ако се проголта, веднаш побарајте медицинска помош или контактирајте го центарот за контрола на отров. Не користете : на скршена кожа. Прашајте лекар пред употреба ако имате заболувања на бубрезите. Се чува вон дофат на деца. Lady Speed ​​Stick нуди долготраен мирис на мирис и влажност. Без бел остаток. Ве одржува свежо од утро до ноќ. Максимална доверба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Исклучителна Карирана Печатење Едноделна Прашка Дневен Цртан Филм Мало Бебе Девојче Комбинезон Ромпери Црвено
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Исклучителна Карирана Печатење Едноделна Прашка Дневен Цртан Филм Мало Бебе Девојче Комбинезон Ромпери Црвено

ДАЕТИРОС Свиленкаст Кариран Комбинезон Цртан Филм Едноделна Прашка Дневно Мало Бебе Девојче Ромпери Р�

DEN 256.00
Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Супер привлечна сандала, Стејси од Лесна улица има клин завиткан од јута што се флексира за вашето задов

DEN 2.33