• Свеж
Амили Новороденче Бебе Девојче Ромпер Облека Со Качулка Облека Вафли Памучни Копчиња Комбинезони

Амили Новороденче Бебе Девојче Ромпер Облека Со Качулка Облека Вафли Памучни Копчиња Комбинезони

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Спецификации. Ткаенина : Вафли Ткаенина. Пол : Бебе Момчиња, Девојки. Боја : Сина,Розова, Грав Зелена, Трева Зелена. Големина : 60/70/80/90/100. Стил : Секојдневен/ Симпатичен. Прилика : Дневно/ Забави/ Одмор. Големина шема. Големина(см)tttttttt. 60t Length : t48t Bust : t50 Tsleve Должина : t23t Age : t0-3 Месеци. 70t Length : t52t Bust : t52 Tsleve Должина : t25t Age : t3-6 Месеци. 80t Length : t56t Bust : t54 Tsleve Должина : t27t Age : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t60t Bust : t57 Tsleve Должина : t29t Age : t12 - 18 Месеци. 100t Length : t64t Bust : t60 Tsleve Должина : t31t Age : t18 - 24 Месеци. Големина (инчи)tttttttt t. 60t Length : t18, 90 t Bust : t19, 69 Tsleve Должина : t9, 06 t Age : t0 - 3 Месеци. 70должина : t20, 47 t Bust : t20, 47 Tsleve Должина : t9, 84 t Age : t3-6 Месеци. 80t Length : t22. 05 t Bust : t21. 26 Tsleve Должина : t10. 63 t Age : t6 - 12 Месеци. 90должина : t23, 62 t Bust : t22, 44 Tsleve Должина : t11, 42 t Age : t12 - 18 Месеци. 100должина : t25. 20 t Bust : t23. 62 Tsleve Должина : t12. 20 t Age : t18 - 24 Месеци. Забелешка. Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различните компјутерски дисплеи. Содржина На Пакетот. 1 х Дизајн На Бебе Ромпер : Качулка, долги ракави, копчиња, еднобојна, тродимензионално кроење, каузален дизајн во дневен стил, го прават вашето бебе слатко. Материјал : Добро изработена мека ткаенина од вафли, супер мека и исклучителна удобност, висок квалитет, без штета на нежната кожа на бебето. Прилика : симпатична бебешка чиста боја ромпер може да се носи во пролетната есенска сезона, дома или на отворено носење и убаво и убаво. Големина : Понудете 60/70/80/90/100, погоден за бебе 0-24 месеци, ве молиме проверете ги информациите за големината под описот за вашата референца. Подарок : Вашето малечко ќе изгледа преслатко носејќи го овој ромпер. Совршен за давање подароци на празници, родендени и секој посебен фестивал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Вебер Чикаго Стек Зачини, Кошер, 2. ОЗ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вебер Чикаго Стек Зачини, Кошер, 2. ОЗ

Вебер Чикаго Зачинот За Стек е класична мешавина во стилот на стекхаус идеална за совршено надополнува�

DEN 66.88
Премиум за OJ кертриџ ,, жолт
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Премиум за OJ кертриџ ,, жолт

Ова е компатибилен бренд за OJ 7500 Ова обезбедува висок квалитет и уникатен стандард Тие го намалуваат не�

DEN 1.33