• Свеж
Даихацу РАДОСЕН Црвен Р Основен Слој Автомобилска Боја Аеросол

Даихацу РАДОСЕН Црвен Р Основен Слој Автомобилска Боја Аеросол

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Направено со помош на компјутерска контролирана опрема за мешање, со најквалитетни нијанси и врзива спакувани во лесен за употреба аеросол за вашиот проект за допир. Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или уште поголеми површини. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Секој комплет содржи еден 12 мл. конзерва со проѕирна боја на палто на база на уретан измешана со помош на формулата ОЕ за вашиот автомобил или камион. Овој Основен Слој автомобилска Боја автомобилска боја боја бара горниот слој/јасен слој. * Одличен Основен Слој Автомобилска Боја Автомобилска Боја во 12 мл аеросол. • Затворен "Спреј Тест Картичка" за тестирање на боја натпревар пред аплицирање . • Инструкции вклучени Буик. 03Т. МЕРМЕР МЕТАЛИК. Еден 12 мл Аеросол. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Stuple industries добредојде на глупави смртници фраза празник сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Stuple industries добредојде на глупави смртници фраза празник сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee Нашите

DEN 3.00
36 Декоративен часовник со железен wallид
  • Свеж
Оценка на купувачите:

36 Декоративен часовник со железен wallид

Гледате голем, лесен за читање wallиден часовник поставен во прекрасна железна рамка Во рамката се каракт

DEN 2.00