• Свеж
16gb Ddr Sdram Мемориски Модул - За Сервер, Десктоп-GB-DDR4-3200 PC4-DDR SDRAM-MHz Еден ранг Меморија - CL-1. V-ECC-Unbuffered-288-pin-DIMM

16gb Ddr Sdram Мемориски Модул - За Сервер, Десктоп-GB-DDR4-3200 PC4-DDR SDRAM-MHz Еден ранг Меморија - CL-1. V-ECC-Unbuffered-288-pin-DIMM

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Дали барате серверска меморија со квалитет на претпријатието по пониска цена? Сопствениците на мали и средни бизниси често мора да изберат помеѓу потребата за серверска меморија со високи перформанси што ги поддржува нивните оптоварувања и истовремената желба за контрола на капиталот и оперативните трошоци. Со Стандардна Меморија HPE DDR4, не треба да избирате помеѓу перформансите и ефикасноста на трошоците. Стандардните опции За Меморија на HPE се дизајнирани да обезбедат перформанси, сигурност и ефикасност по прифатлива цена. За разлика од алтернативите од трети страни, Стандардната Меморија НА ХПЕ се добива од НАЈКВАЛИТЕТНИТЕ ДРАМИ и се подложува на ригорозен процес на тестирање и автентикација. Ова обемно тестирање гарантира дека е целосно компатибилно и оптимизирано за платформите ЗА сервери НА почетно ниво ХПЕ да ги извршуваат спецификациите дефинирани во индустријата. За Сервер, Десктоп КОМПЈУТЕР. 16 МК (1 х 16ГБ). DDR4-3200/PC4-25600 DDR4 SDRAM. 3200 MHz Еден Ранг Меморија. КЛ22. 1.20 V. ECC. Непроменет. 288-пин. ДИММ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Килим на крајбрежниот распон, 22,5 37
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Килим на крајбрежниот распон, 22,5 37

Прекрасната уметност од дождовните шанки создава дизајн на крајбрежен тематски дизајн во нијанси на си

DEN 0.33
Гербер бебе момче или девојче родови неутрални врвни брендови Премиум памук меѓусебно блокирање на каросерии, 5-пакувања
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гербер бебе момче или девојче родови неутрални врвни брендови Премиум памук меѓусебно блокирање на каросерии, 5-пакувања

Ние ги однесовме нашите премиум каросерии на следното ниво со употреба на ткаенина за блокирање на паму

DEN 240.00
Star Star Watch - Модел: St.B.U.S.09
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Star Star Watch - Модел: St.B.U.S.09

Watch Star Star starвезда модел : ST.B.U.S.09 Боја : Црно сребро Цена на мало : 169,00 УСД Дијаметар на случај : 43мм UPC : 48970

DEN 2.67
Ѓердан од бесконечна лента
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ѓердан од бесконечна лента

Цврст ѓердан од не'рѓосувачки челик бесконечен барвера розова кутија дизајнира, произведува и пазари р�

DEN 495.84