• Свеж
Летни Женски Фустани Миди Фустан Со Висок Струк Лабава Лежерна Со Џебови Здолништа Со Еднобојни Кратки Ракави Фустани

Летни Женски Фустани Миди Фустан Со Висок Струк Лабава Лежерна Со Џебови Здолништа Со Еднобојни Кратки Ракави Фустани

Buyers rating:
DEN 399.84

Од стоката

Женски Мини Фустани Летни Секојдневни Возбудливи Кратки Ракави Симпатичен Кружен Врат Течен Фустан Со Џебовикарактеристики : ткаенината е многу удобна и еластична, што ја прави лесна и идеална за лето. Машинско перење и не е потребно пеглање.А-линија, тркалезен врат и лабав фустан, елегантен и трендовски дизајн кој е неопходен за секоја гардероба.Овој Основен Мини Фустан за Плажа, Вечерни забави, Шопинг, свадбен гостин, Забави, Патувања, семејство и Секојдневна облека.Обични фустани за женско лежерно лето.Облечете го овој фустан за да изгледате повеќе убавина.Не можевме да ја обезбедиме положбата на цветниот принт на секој врв, но тие се направени од иста ткаенина со шема. Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Материјал : 95% Полиестер,5% Спандексокација : Разноврсен секојдневен стил : Лежерна Должина : Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Фустан материјал погоден За Кожата : Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, која дише и има мала тежина, пот отпорен И Без Иритација, Мек И Удобен За Носење. Моден дизајн : Секојдневен стил со висок струк надвор од рамената, модерен дизајн со цврста боја и двоен џеб, што ги прави кратките здолништа разноврсни и пошармантни. Спарување : Може да се комбинира со јакни, високи потпетици, чанти и накит за да бидете пошармантни. Нашиот тенок фитинг фустан со ремени е исто така идеален подарок за пријателите. Повод : Идеален За семејство, викенд собири, работа, клубови, одмори, патувања, активности на отворено или други прилики. Едноставниот и природен дизајн го прави овој резервоар погоден за секоја пригода, канцеларија, работа, училиште, црква, интервју, шопинг, пикник, патување, забава, вечера, состаноци или само дома. Големина : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини за најточна големина. Ние сме Во Азиски големини, ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако претпочитате малку полабаво, ве молиме зголемете ја големината. Благодарам. Ве молиме слободно одговорете на сите други прашања.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Истегнување Нозе Спортски Фитнес Панталони Тесни Панталони Од Праска Истегнување Панталони Трчање Јога Хеланки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Истегнување Нозе Спортски Фитнес Панталони Тесни Панталони Од Праска Истегнување Панталони Трчање Јога Хеланки

Покрај тоа, препоните со шипки за максимизирање на слободното движење и блокирање на шевовите за да се м

DEN 247.20
Мишел Сереин Дами Види MWW21A000046
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мишел Сереин Дами Види MWW21A000046

Случај од нерѓосувачки челик Нерѓосувачки челик нараквица Роуз златотон бирање Швајцарско кварцно дви

DEN 1919.84
Бебе Момче Есенска Тренерка Печатење Со Пруги Дуксер Со Долги Ракави И Еластични Панталони за Облека За Мали Деца
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бебе Момче Есенска Тренерка Печатење Со Пруги Дуксер Со Долги Ракави И Еластични Панталони за Облека За Мали Деца

Бебе Момче Падне Тренерка Шарени Печати Долг Ракав Дуксер Дуксер И Еластични Панталони За Дете 2 Парче О

DEN 303.84