• Свеж
Индустриска 3-степенска заграда дрво лебдечка полица, 16 бело

Индустриска 3-степенска заграда дрво лебдечка полица, 16 бело

Buyers rating:
DEN 1439.84

Од стоката

Откријте го совршен начин да го организирате и украсите вашиот дом со оваа 3-ниво на wallидна полица! Оваа рачно изработена индустриска полица со 3-нивоа заграда може лесно да се инсталира во вашата дневна соба за да додадете допир на рустикален стил и карактер. Заградите се изработени од метал и лесно се прикачуваат на wallидот, создавајќи цврста и украсна полица. Трите нивоа го прават совршен за прикажување книги, списанија, украси или други предмети што можеби сакате да ги прикажете. Оваа полица е исто така совршена за употреба како простор за складирање за вашата кујна или бања. Изберете од достапни големини. Лебдечка полица поставена со вклучени загради. Направено од трајно дрво. Вашиот избор на достапна завршница. Вклучува 3 нивоа на лебдечки полици. Индустриски стил.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Истегнување Нозе Спортски Фитнес Панталони Тесни Панталони Од Праска Истегнување Панталони Трчање Јога Хеланки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Истегнување Нозе Спортски Фитнес Панталони Тесни Панталони Од Праска Истегнување Панталони Трчање Јога Хеланки

Покрај тоа, препоните со шипки за максимизирање на слободното движење и блокирање на шевовите за да се м

DEN 247.20
Mrigtriles Висок Притисок Вода Спреј Прачка, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодливи Млазницата, Погоден За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mrigtriles Висок Притисок Вода Спреј Прачка, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодливи Млазницата, Погоден За

Прачка За Прскање Со висок Притисок, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодлива Млазница,

DEN 2.33
Лацихоп Жени Чизми До Глуждот Странични Чизми Со Патент Секојдневен Блок Канцеларија За Подигање На Потпетици Зимски Кратки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лацихоп Жени Чизми До Глуждот Странични Чизми Со Патент Секојдневен Блок Канцеларија За Подигање На Потпетици Зимски Кратки

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Женски Стил : Чизми До Глужд, Чизми, Модни Чизми, Блок Чизми За Потпетици, Крат

DEN 751.84
Бебе Момче Есенска Тренерка Печатење Со Пруги Дуксер Со Долги Ракави И Еластични Панталони за Облека За Мали Деца
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бебе Момче Есенска Тренерка Печатење Со Пруги Дуксер Со Долги Ракави И Еластични Панталони за Облека За Мали Деца

Бебе Момче Падне Тренерка Шарени Печати Долг Ракав Дуксер Дуксер И Еластични Панталони За Дете 2 Парче О

DEN 303.84