• Свеж
Мелоу Марли Цврсто Дрво Платформа Кревет Со Глава, Црна, Целосна

Мелоу Марли Цврсто Дрво Платформа Кревет Со Глава, Црна, Целосна

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Рамката на креветот на платформата Марли од цврсто дрво на мелоу е изработена со вистинско дрво Од Багрем во природна црна завршница Со отворено зрно, Абонос. Додадовме модерна обложена глава на една од нашите најпродавани рамки за да создадеме цврст и стилски кревет со платформа од цврсто дрво. Уживајте во издржлива и трајна поддршка со дополнителните челични ногарки на овој кревет долж центарот и цврстите дрвени летви, не е потребна пролетна кутија. Летвите вклучуваат лента што не се лизга за да ви помогне безбедно да го држите вашиот душек на место. Марли е исто така конструиран да биде без бучава со кадифена подлога помеѓу летвите и рамката. Повисокиот профил на марли овозможува 10 инчи складирање под креветот за да го искористите најмногу просторот во вашата спална соба. Нашите кревети обезбедуваат брзо и лесно склопување со се што ви треба вклучено во пакетот и не се потребни дополнителни алатки. Меките рамки за кревети доаѓаат со 5-годишна гаранција на производителот против дефекти. Рамката на креветот на платформата Марли од цврсто дрво на мелоу е изработена со вистинско дрво Од Багрем во природна црна завршница Со отворено зрно, Абонос. Додадовме модерна обложена глава на една од нашите најпродавани рамки за да создадеме цврст и стилски кревет со платформа од цврсто дрво. Уживајте во издржлива и трајна поддршка со дополнителните челични ногарки на овој кревет долж центарот и цврстите дрвени летви, не е потребна пролетна кутија. Летвите вклучуваат лента што не се лизга за да ви помогне безбедно да го држите вашиот душек на место. Марли е исто така конструиран да биде без бучава со кадифена подлога помеѓу летвите и рамката. Повисокиот профил на марли овозможува 10 инчи складирање под креветот за да го искористите најмногу просторот во вашата спална соба. Нашите кревети обезбедуваат брзо и лесно склопување со се што ви треба вклучено во пакетот и не се потребни дополнителни алатки. Меките рамки за кревети доаѓаат со 5-годишна гаранција на производителот против дефекти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Метал мансарден кревет со целосна големина со биро за деца и возрасни, модерен кревет на мансарда со полици за домашна спална
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Метал мансарден кревет со целосна големина со биро за деца и возрасни, модерен кревет на мансарда со полици за домашна спална

Бродови и пристигнува во 2 одделни кутии Времето на испорака може да варира по кутија Овој метал мансард

DEN 3839.84
Jewelersclub Citrine прстен накит за роден камен - 0. Карат цитрин 0. Стерлинг сребрен прстен накит со бел дијамантски акцент
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Jewelersclub Citrine прстен накит за роден камен - 0. Карат цитрин 0. Стерлинг сребрен прстен накит со бел дијамантски акцент

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистински скапоцени камења со цитрини, бели диј�

DEN 2.00