• Свеж
Мелоу Марли Цврсто Дрво Платформа Кревет Со Глава, Црна, Целосна

Мелоу Марли Цврсто Дрво Платформа Кревет Со Глава, Црна, Целосна

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Рамката на креветот на платформата Марли од цврсто дрво на мелоу е изработена со вистинско дрво Од Багрем во природна црна завршница Со отворено зрно, Абонос. Додадовме модерна обложена глава на една од нашите најпродавани рамки за да создадеме цврст и стилски кревет со платформа од цврсто дрво. Уживајте во издржлива и трајна поддршка со дополнителните челични ногарки на овој кревет долж центарот и цврстите дрвени летви, не е потребна пролетна кутија. Летвите вклучуваат лента што не се лизга за да ви помогне безбедно да го држите вашиот душек на место. Марли е исто така конструиран да биде без бучава со кадифена подлога помеѓу летвите и рамката. Повисокиот профил на марли овозможува 10 инчи складирање под креветот за да го искористите најмногу просторот во вашата спална соба. Нашите кревети обезбедуваат брзо и лесно склопување со се што ви треба вклучено во пакетот и не се потребни дополнителни алатки. Меките рамки за кревети доаѓаат со 5-годишна гаранција на производителот против дефекти. Рамката на креветот на платформата Марли од цврсто дрво на мелоу е изработена со вистинско дрво Од Багрем во природна црна завршница Со отворено зрно, Абонос. Додадовме модерна обложена глава на една од нашите најпродавани рамки за да создадеме цврст и стилски кревет со платформа од цврсто дрво. Уживајте во издржлива и трајна поддршка со дополнителните челични ногарки на овој кревет долж центарот и цврстите дрвени летви, не е потребна пролетна кутија. Летвите вклучуваат лента што не се лизга за да ви помогне безбедно да го држите вашиот душек на место. Марли е исто така конструиран да биде без бучава со кадифена подлога помеѓу летвите и рамката. Повисокиот профил на марли овозможува 10 инчи складирање под креветот за да го искористите најмногу просторот во вашата спална соба. Нашите кревети обезбедуваат брзо и лесно склопување со се што ви треба вклучено во пакетот и не се потребни дополнителни алатки. Меките рамки за кревети доаѓаат со 5-годишна гаранција на производителот против дефекти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Модул за вклопување во ставка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Модул за вклопување во ставка

Енергетска стоп пред една Замена на сопирачката за замена на сопирачката WM54620 Количина : 1 по пакет Инжен

DEN 1722.88
Гербер бебе момче или девојче родови неутрални врвни брендови Премиум памук меѓусебно блокирање на каросерии, 5-пакувања
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гербер бебе момче или девојче родови неутрални врвни брендови Премиум памук меѓусебно блокирање на каросерии, 5-пакувања

Ние ги однесовме нашите премиум каросерии на следното ниво со употреба на ткаенина за блокирање на паму

DEN 240.00
Star Star Watch - Модел: St.B.U.S.09
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Star Star Watch - Модел: St.B.U.S.09

Watch Star Star starвезда модел : ST.B.U.S.09 Боја : Црно сребро Цена на мало : 169,00 УСД Дијаметар на случај : 43мм UPC : 48970

DEN 2.67
Gerber Baby & Toddler Girls Tunic & Legging Set, 2-парчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Gerber Baby & Toddler Girls Tunic & Legging Set, 2-парчиња

Подгответе се за есен забавно со нашите комплети за туника и нозе од 2 парчиња! Секоја облека за бебиња е

DEN 175.68