• Свеж
Прирачникот за не'рѓосувачки челик пионер може да се отвори, слатка романса

Прирачникот за не'рѓосувачки челик пионер може да се отвори, слатка романса

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Слатката романса на Pioneer Woman може да биде вашата кујна. Наменето за лесна употреба, овој не'рѓосувачки челик може да отвори без напор да пробива отворени лименки од сите типови и големини. Ергономските големи контурирани рачки обезбедуваат безбедно и удобно држење додека се отвораат лименки, а преголемото копче за вртење е лесно да се сврти. Со вграден отвор за шише, овој гаџет од 2-во-1 исто така може брзо да ги отстрани капачињата од разни шишиња. Издржливата глава од не'рѓосувачки челик обезбедува долготрајна употреба. Одликувајќи се со еден од прекрасните дизајни за слатки романтики на REE, оваа кујна може отворач додава стилски талент во кујната .. Запознајте REE : Ree Drummond е најпродавана авторка на NYујорк Тајмс, ТВ личност, феном на социјалните мрежи и жената која стои зад популарниот блог за животен стил на Пионер, кој започна сето тоа. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја направија да се занимаваат со сите работи што готват и забавуваат. Рачно може да се отвори без напор пункции отворени лименки од сите типови и големини. Големи контурирани рачки за сигурно и удобно држење. Копче за преголемо превртување на вртење. Се одликува со интегриран отвор за шише што брзо ги отстранува капачињата од шишиња. Цврстата глава од не'рѓосувачки челик обезбедува долготрајна издржливост. Карактеристики на потписот на Ree Signature Sweet Romance Design за да додадете стилска талент. Погледнете ја сликата за единствената точна ориентација додека ја користите оваа може да се отвори.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Исклучителна Карирана Печатење Едноделна Прашка Дневен Цртан Филм Мало Бебе Девојче Комбинезон Ромпери Црвено
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Исклучителна Карирана Печатење Едноделна Прашка Дневен Цртан Филм Мало Бебе Девојче Комбинезон Ромпери Црвено

ДАЕТИРОС Свиленкаст Кариран Комбинезон Цртан Филм Едноделна Прашка Дневно Мало Бебе Девојче Ромпери Р�

DEN 256.00