• Свеж
Фиа Ад. SL62-ЦРВЕНА FIASL62-ЦРВЕНА 07 - ТУНДРА SL ЗАДНОТО СЕДИШТЕ ПОКРИЕ ЦРВЕНО

Фиа Ад. SL62-ЦРВЕНА FIASL62-ЦРВЕНА 07 - ТУНДРА SL ЗАДНОТО СЕДИШТЕ ПОКРИЕ ЦРВЕНО

Buyers rating:
DEN 1038.40

Од стоката

Фиа Ад. 07-16 ТУНДРА СЛ ЗАДЕН 60/40 КАПАК НА СЕДИШТЕТО Црвен Капак На Седиштето Кожарлит Прилагодено Покритие На Седиштето Кожа Прилагодено Покритие На Седиштето; Кожа; Црвено/Црно; Поделено Седиште 60/40; Прилагодливи Потпирачи За Глава; Вкл. Капак За Одмор на главата; КАРАКТЕРИСТИКИ : Обложени Потпори За Грб И Перница за Дополнителна Удобност. Лице Ткаенина Водоотпорен. Целосна Ултравиолетова Заштита. Оем Одделение Кожа. Форма-Одговара Заврши Околу-Дизајн. Повеќенасочни Калапи За Истегнување На Контурите На Вашето Седиште. Лесно Инсталирање со супер-ЗАФАТ На Системот За Прицврстување Отпорен на Лизгање. Инсталира Во Минути Без Потребни Алатки. Тестирано Возило Пред Инженерско Одобрување. Дизајниран За Исполнување Или Надминување На Производителот На Возила Ста. Повеќе од дваесет и пет години Фиа е лидер во квалитетно и иновативно текстилно инженерство за автомобилскиот резервен пазар. Со главниот фокус на крајниот корисник, Фиа разви иновативни дизајни и во внатрешни и во надворешни сопствени додатоци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лајонхарт ЛХ-215 65Р 98Х БСВ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лајонхарт ЛХ-215 65Р 98Х БСВ

Лајонхарт ЛХ503 е гума за турнеи со високи перформанси за долг век на траење по ниска цена Оваа нова гума �

DEN 928.00