• Свеж
Половина десетина дрвени јајца играат храна во вистински картон со јајца

Половина десетина дрвени јајца играат храна во вистински картон со јајца

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Послужете совршен појадок со овие убаво мазни дрвени јајца од Хаба. Децата ќе ја сакаат реалната големина, чувството и вистински картонски картон со картон. Децата можат да играат со часови правејќи варени јајца, да се преправаат со колачи, леб, омлети и многу повеќе! Пукањето јајца е фасцинантна кујна мистерија и дрвените јајца на Хаба ги прават забавните вештини за учење во кујната! Совршен додаток на секоја кујна за игра, овие дрвени јајца се совршени за секој готвач за млади. Децата можат да се преправаат дека создаваат секакво јадење што го сакаат, од омлети до колачи до пржени јајца . Децата сакаат да ги имитираат своите родители и ментори што е можно поблиску и реалната игра на Хаба, се преправа дека се преправа на следното ниво. Реалниот дизајн и пакување ја поттикнуваат имагинацијата и креативната улога . Повеќе од 72 години Хаба е посветена на создавање иновативни, квалитетни играчки кои ја поттикнуваат креативноста и развојот во сите возрасти. Сите играчки HABA се конструирани со BPA и фталат без материјали . Содржи : 6 дрвени јајца, подлога за хартија од ткиво, 1 картон картон со картон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Basset 4 Рамка за печатење во сликарство
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Basset 4 Рамка за печатење во сликарство

Карактеристики : професионално врамени и монтирани на архивата без киселина Арие подготвени да висат П�

DEN 1.33
Мајчини тексас шорцеви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мајчини тексас шорцеви

Купете ја оваа колекција на одлични очекувања за породилно породилно породилно за мајки! Мајчините врв�

DEN 0.33