• Свеж
Уникатни поволни цени за чистиот блок -матурски чизми на глуждот на женските блок

Уникатни поволни цени за чистиот блок -матурски чизми на глуждот на женските блок

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Не можам да помогнам да се за inубите во овие искрини чизми. Чизмите за сјај на глуждот имаат високи блок потпетици, зашилени прсти, ниска вратило што ја зафаќа внатрешноста и покриена на устата на чевлите за спречување на триење од сјајот. Winе ви го освои срцето преку нозете. Добро спарено со фустан, здолниште или фармерки, го распрснува секој тон на кожата. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - потпетица до пети висина на потпетицата5.5 8 3/4 - - 3 1/36.5 9 1/8 3 1/37- 9 1/4 3 1/38 -9 5/8 3 1/39 - 10 - - 3 1/39,5 10 1/8 3 1/3 уникатни поволни цени за чиста блок-пета за сјај ПРОМАНСКИ ПРОДАВНИ ПРОДАВНИЦИ ВАМП : Сјајот; Аутсала : гума; Пета : Абс. Сјајни чизми на глуждот. Јасна пета. Блок пета. Затворање на поштенски патенти. Зашилен пети. Висина на пета : 3 1/3 инчи. Висина на вратилото : 4 8/9 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бринли Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бринли Ко.

Компанијата „Ванида од Бринли“ е стилска верзија на класичен борбен чизми, истакната со детали за чипк

DEN 1192.00
Лесни улични чизми за удобност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лесни улични чизми за удобност

Фантастичен стил што може да се носи со низа облеки низ ладилната сезона Gusto By Easy Street има задебелен метал

DEN 1.67
Бела Вита Џив Чизми До Глуждот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бела Вита Џив Чизми До Глуждот

Блок пета чизми за победа! Две метални столпчиња се сето ова бути треба да даде изјава Идеален за работа

DEN 1.33
Brinley Co. Co.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Brinley Co. Co.

Bootie The Tonya е нов фаворит оваа сезона со дизајн на бадеми, потресено боење и бујна пета Скоканиот раб созда

DEN 1.00
Бринли Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бринли Ко.

Покажете ги стилските обувки во fringed booties на глуждот од Brinley Co Овие чизми имаат двојни велур на велур со н�

DEN 1119.84
Код западно женско епичен cw bootie
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Код западно женско епичен cw bootie

#EPIC BY CODE WEST се чувствува и изгледа одлично од првиот пат кога ќе ги врзувате лентите Направено од велур с�

DEN 1.67
Brinley Co. Women'sенски глужд мулти -каиш чизми
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Brinley Co. Women'sенски глужд мулти -каиш чизми

Погледнете шик од главата до нозете во чизми на глуждот од Brinley Co Овие стилски чизми имаат врвни кожни на

DEN 2.33