• Свеж
Без граници за машка и голема машка слоевит изглед худи до големина 5xl

Без граници за машка и голема машка слоевит изглед худи до големина 5xl

Buyers rating:
DEN 480.00

Од стоката

Добредојдовте на сезоната без граници со средна тежина. Контрастните ракави на ракави му даваат на овој обичен фаворит стилски слоевит изглед без дополнителен најголемиот дел. Кул и случајно, ова е сигурно дека ќе биде врвот што ќе го достигнете повторно и повторно. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Modern. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги со контрастни инсекти. Ockебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : Екипаж со прицврстен аспиратор со влечење. Машка лесна качулка од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Худи на Georgeорџ Машка руно, големини XS-3XL
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Худи на Georgeорџ Машка руно, големини XS-3XL

Останете топло додека се разладувате во оваа машка руно качулка Оваа плетена качулка од памук е совршен

DEN 1.33
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Разновидноста, удобноста и стилот го прават потписот од Леви Штраус 20% полиестер Редовен стил на вклопу�

DEN 2.33
Худи на Georgeорџ Машка руно, големини XS-3XL
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Худи на Georgeорџ Машка руно, големини XS-3XL

Останете топло додека се разладувате во оваа машка руно качулка Оваа плетена качулка од памук е совршен

DEN 399.68
Нема граници машка пријатна худи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Нема граници машка пријатна худи

Добредојдовте во ладилната сезона! Подготвени сте да одите со оваа машка качулка за пулвер од без грани�

DEN 3.33