• Свеж
Крис Ја Сака Џулија Лолои Розмари Златен Песок 7 '-10 10 Површина Килим

Крис Ја Сака Џулија Лолои Розмари Златен Песок 7 '-10 10 Површина Килим

Buyers rating:
DEN 5736.16

Од стоката

Енергична, но класична, Колекцијата Розмари е една од колекциите на килими со потпис Во крис Ја Сака лансирањето На Јулија х лолои. Моќ-се појави Во Египет од полипропилен и полиестерски куп, Рузмари црпи инспирација од антички дизајни на килими, измешани заедно со смели, неочекувани комбинации на бои. Секое парче е меко, многу издржливо и никогаш не фрла, што Го прави Рузмаринот функционален колку што е убав. Дебитантската област лансирање на килими и соработка помеѓу експертите ЗА САМОДОВЕРБА, Крис И Јулија Маркум и наградуваниот бренд Лолој, овие дизајни на теписи во областа се љубов на прв поглед, за смислено слоевитиот дом. Со мек допир под ногата, колекцијата Рузмари комбинира удобност, издржливост и софистицираност со лесна за чистење, подна покривка погодна за миленичиња и деца што нема да разочара. Исчистете ги истурите веднаш со размачкување со сув сунѓер или крпа, и само вакуумирајте без шипка за тепање. Крис Ја Сака Колекцијата Розмари На Џулија х лолои е тепих од египетско производство, напојуван од 95% Полипропилен и 5% Полиестер, со конструкција со ниска висина на купот .13”. Комбинацијата на класичен, антички дизајн и смислено распоредени акценти во боја овозможуваат дефинирање на просторот, како и можност за мешање на плетеницата стилови при слоевитост На Колекцијата Рузмари. Со ориенталниот дизајн На Злато/Песок Од Рузмарин, свеж пресврт е вмешан во овој традиционален дизајн користејќи повеќе точки на акцент што го одржуваат окото заинтересирано и сигубопитно со неговите сложени детали. Одликувајќи се со боја база на светло злато и песок призвук со сива и беж дизајн акценти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.67
Телеформ чад сиво стакло приврзок
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Телеформ чад сиво стакло приврзок

Создадете мека, суспендирана светлина во чиста пакет со ламбата за приврзоци со сива стакло Telefor...

DEN 2.00