• Свеж
Кујната за кујна 3. Чаша за чаши - KFC3516Ga

Кујната за кујна 3. Чаша за чаши - KFC3516Ga

Buyers rating:
DEN 2224.00

Од стоката

Бескрајни свежи опции за брзо сецкање, мешање и пире. Овој компактен и лесен 3,5 чаша за чаши за чаши е идеален за секојдневна употреба - без разлика дали сакате да јадете поздраво, бидете покреативни или само заштедете време на подготовките за оброк. 3,5 Чаша Погоден сад за работа - Се одликува со сечило за заклучување, рачка и истурете ја плунката за лесно сервирање. Лесен за чистење, сад за работа со машина за миење садови, капак и сечило . Поедноставете ги сосовите и преливи - со сливот на drizzle, лесно да се вклучат течни состојки додека се обработуваат . прецизна контрола - 2 брзини и работење на пулсот за груби или фини резултати - идеален за Сè, од создавање на бучен пико де гало, кремаст хумус, мазен сос или вкусен облекување . Countertop пријателски стапало - компактен и лесен, Mini процесорот за храна е совршена големина за секој ден употреба во кујната. Одлично за брзо сечење состојки, подготовка на преливи и сосови, и многу повеќе . лесен за складирање - едноставен обвивка за кабел и компактен дизајн за лесно складирање . сечило од не'рѓосувачки челик - прецизно рифови и пиреа, и брави во место за удобно истурање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Килим на крајбрежниот распон, 22,5 37
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Килим на крајбрежниот распон, 22,5 37

Прекрасната уметност од дождовните шанки создава дизајн на крајбрежен тематски дизајн во нијанси на си

DEN 0.33
- Зомби бејзбол играч
  • Свеж
Оценка на купувачите:

- Зомби бејзбол играч

Врз основа на серијалот за најпродавани книги во Yorkујорк Тајмс и серијалот „Нетфликс“, „Последните де

DEN 1.67
Ѓердан од бесконечна лента
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ѓердан од бесконечна лента

Цврст ѓердан од не'рѓосувачки челик бесконечен барвера розова кутија дизајнира, произведува и пазари р�

DEN 495.84