• Свеж
3д Самолеплива Водоотпорна Шема Позадина Граничен Ѕид Декор Отстранлива Налепница

3д Самолеплива Водоотпорна Шема Позадина Граничен Ѕид Декор Отстранлива Налепница

Buyers rating:
DEN 2216.64

Од стоката

3д Самолеплив Водоотпорен Модел Позадина Граничен Ѕид Декор Отстранлива Налепница Карактеристики : * материјал Со Добар квалитет : изработен е од квалитетен пвц, мек, висока еластичност, анти - судир и издржлив, помагајќи во украсувањето на вашиот дом. * Практично : Самолеплива домашна декоративна гранична линија, погодна за употреба и лесна за расклопување. * Самолепливо : со леплив филм, лесно излупете и залепете, не се потребни алатки, а отстранувањето нема да остави остатоци. * Мултифункционално : овие облоги за обликување може да се користат ЗА украсување на ѕид, рамка на вратата, врата, скали, тв позадина, ѕидни ормари, мурал, таван, сликање масло на ѕидот и друга декорација на домот. * Широко се користи : Декоративни облоги ленти за работ, агол и ѕид. Може да се користи за правење ДЕКОРАЦИЈА САМОСТОЈНО во вашиот дом. Совршена декорација за домаќинство, канцеларија, хотел, бања, спална соба, дневна соба, кујна, ѕид во позадина на ТВ, калапи, расадник и многу повеќе. * Применливи површини : лепливата облога на ѕидот може да се залепи на речиси сите мазни површини, како што се плочки, пластика, метал, стакло, дрво и многу повеќе. * за семејство : пвц пена, мека и густа, против судир за деца, грижа за вашето семејство . Опис на производот : должина : 230см Ширина : 8см Дебелина : 0,45 См Материјал : Пвц Количина : 1пц Инсталирај : самолеплив Пакет вклучува : 1 х обликување трим ѕидна линија КЕУСН 3Д Самолеплива Водоотпорна Шема Позадина Граничен Ѕид Декор Отстранлива Налепница.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Sonic Red Shatterproof Bripple Ball
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Sonic Red Shatterproof Bripple Ball

Сите производи отпорни на кршење имаат два слоја ув заштита што го продолжува животниот век на производ

DEN 271.68
Ф Каталитички Конвертор Заптивка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ф Каталитички Конвертор Заптивка

Мале каталитички конвертор заптивка е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и

DEN 2.67
Мојот Херој Академија Постелнина Постави Близнак Целосна Кралица Крал Големина Со Перници Деку Тодороки Бакуго Акциони Фигури
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мојот Херој Академија Постелнина Постави Близнак Целосна Кралица Крал Големина Со Перници Деку Тодороки Бакуго Акциони Фигури

Нова Новина Одличен 3д Аниме Постелнина Кревет Јорган Капак Пакет Вклучуваат : 1 Навлака За Јорган Со 2 На

DEN 0.67