• Свеж
Генерички Подготвени Риби Сите Видови Се Врти Комбо Со Комплет

Генерички Подготвени Риби Сите Видови Се Врти Комбо Со Комплет

Buyers rating:
DEN 1056.00

Од стоката

Подготвен 2 Риба Сите Видови Врти Прачка И Ролна Комбо доаѓа со се што ви треба за да започнете со риболов денес! Оваа 5 стапка 6 инчен средно светло акција прачка и големина 20 врти ролна е совршен за сите видови на свежа вода. Ролната е претходно намотана со монофиламентна риболовна линија, а шипката обезбедува рачка за сплит зафат за лесни и удобни перформанси. Комплетот вклучува комплет за справување за повеќекратна употреба што доаѓа со црвени и бели плови, вртливи вртења од месинг, избрани куки, 1/8 мл. необоени жига глави, риба стрингер, 1/4оз. црвена и бела лажица, 3 инчи. груби и сенка стрела. Одличен комплет за забавно време на работ на водата! Подготвената 2 Риба Сите Видови Што Се Вртат Комбо со комплет прави одличен подарок, совршен за одмор или за вашиот млад риболовец да започне! Генерички Подготвени 2 Риби Сите Видови Се Врти Комбо Со Комплет : топката лого диск. Претходно намачкана со линија. Фиберглас прачка празно. Керамички водичи. Графит ролна седиште. Нерѓосувачки челик амортизирани аспиратори. СПЛИТ зафат ЕВА рачки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ѕид Дизајн јас не Сум Закачка Цитати 32
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ѕид Дизајн јас не Сум Закачка Цитати 32

** Сите слики во оваа реклама не ја претставуваат ВИСТИНСКАТА големина на Налепницата, ве молиме прочита

DEN 134.24
Qxutpo Мало Бебе Девојки Облека Поставува Rompers Екипажот Вратот Долги Ракави Копчиња Цртан Филм Симпатична Топла Мека Ромпер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Qxutpo Мало Бебе Девојки Облека Поставува Rompers Екипажот Вратот Долги Ракави Копчиња Цртан Филм Симпатична Топла Мека Ромпер

Qxutpo Мало Бебе Девојки Облека Поставува Rompers Екипажот Вратот Долги Ракави Копчиња Цртан Филм Симпатична

DEN 265.44
Трендовски Декор4у Градители На Замоци Од Песок Од Џорџија Јанис, Печатена Ѕидна Уметност, Подготвена За Закачување На Врамен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трендовски Декор4у Градители На Замоци Од Песок Од Џорџија Јанис, Печатена Ѕидна Уметност, Подготвена За Закачување На Врамен

"Песок Замокот Градители" е 18 "X14" врамени печати Ова уметничко дело содржи момче и девојче кои градат зам

DEN 3.33
Клиренс Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Клиренс Фустан

Женско Мајчинство Висок Струк Лабав Замав Со Тркалезен Врат Бременост Секојдневен Миди Фустан Со Џеб в�

DEN 574.08
Математички Симболи Површина Килими Вратарска Покривка За Лице Нелизгачки Подна Подлога Тепих За Дневна Соба Кујна Мијалник
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Математички Симболи Површина Килими Вратарска Покривка За Лице Нелизгачки Подна Подлога Тепих За Дневна Соба Кујна Мијалник

ЗИКАНЦН Површина Килими Врата ВрататаМатематички Симболи Крпа Нелизга Кат Мат Килим За Дневна Соба Куј

DEN 0.67
Детска Игра Постер Печатење-Авишек Дас
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детска Игра Постер Печатење-Авишек Дас

Детска Игра Постер ПечатењеAvishek Das (24 x 15) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или по�

DEN 271.20