• Свеж
Зинус 10 Блаженство Меморија Пена Душек, Направени ОД Нас ПЕНА И Глобални Материјали, Кралот

Зинус 10 Блаженство Меморија Пена Душек, Направени ОД Нас ПЕНА И Глобални Материјали, Кралот

Buyers rating:
DEN 7896.00

Од стоката

Инспирирани да создадат душек кој ги комбинира и испорачува сите неверојатни, одлични квалитети кои предизвикуваат сон што ги сакаат милиони клиенти На Зинус, горди сме што го претставуваме нашиот целосно нов Душек Од Мемориска Пена Блаженство. Почнувајќи од врвот, овој нов душек е завиткан во еколошки капак Tencel ® направен од сите природни влакна со одржлив извор за да ја апсорбира влагата што ве одржува да се чувствувате ладно, суво и удобно цела ноќ. Овој капак за ладење се чувствува неверојатно мек на вашата кожа додека е доволно издржлив за да го издржи тестот на времето. Веднаш под капакот што дише е слој од мемориска пена внесена со гел за ладење, која работи со нашиот патентиран 7-зонски систем за проток на воздух за да се ослободи од секоја несакана топлина, обезбедувајќи совршена температура за спиење плус корист од олеснување на притисокот на сите вистински места. И конечната состојка што го дава овој надграден душек е неговите освежувачки суперсили. Премиум зелениот чај, сега внесен во секој слој пена, работи на одржување на вашиот душек свеж и без мирис со текот на времето. Душекот Блаженство вклучува 10-годишна гаранција без грижи, така што и вашето тело и ум се во мирување. Од обвивна удобност што ќе ве смири да спиете до ткаенини за ладење и природни состојки, спиењето на овој душек е целосно блаженство. Зинус 10 " Блаженство Меморија Пена Душек, Направени ОД Нас ПЕНА и Глобални Материјали. НОВ и ПОДОБРЕН – со одржливо изработен еколошки капак за ладење, мемориска пена внесена со гел за ладење и нашиот патентиран проток на воздух од 7 зони, овие надградби ќе ве изладат директно за спиење. КУЛ, МИРЕН, СОБРАН-капакот За ладење Tencel ® направен од одржливо извори, природните влакна ја апсорбираат влагата за да се одржат сѐ ладно и суво додека остануваат меки и удобни. НАПРАВЕНО ОД НАС ПЕНА и ГЛОБАЛЕН МАТЕРИЈАЛ – Директно од нашиот прв, најсовремен, северноамерикански производствен капацитет во Грузија. Сертипур САД СЕРТИФИЦИРАН – Највисок квалитет пена Е СЕРТИПУР САД Сертифициран за издржливост, перформанси, и содржина. СТРУЧНО СПАКУВАНА-Нашата технологија овозможува овој душек ефикасно да се компресира во една кутија што лесно се испраќа и маневрира во спалната соба; едноставно отклучете го кутијата, одмотајте и овој душек го прави останатото, проширувајќи се во првобитната форма во рок од 72 часа. Вклучена 10-годишна ограничена гаранција без грижи; душекот близнак поддржува максимална тежина од 250 фунти, додека сите други големини можат да издржат до 500 фунти. Погледнете го нашиот асортиман на производи Од Зинус.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кујна Запечатена Храна Запечатена Свежа Торба За Чување Запечатена Кеса Може Да Биде Микробранова Загреан Фрижидер Замрзнувач
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Кујна Запечатена Храна Запечатена Свежа Торба За Чување Запечатена Кеса Може Да Биде Микробранова Загреан Фрижидер Замрзнувач

30 ПАРЧИЊА запечатена храна запечатена свежа торба за чување запечатена кеса може да биде замрзнувач во

DEN 1.33
Дозвола За Заштеда На Fall
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Дозвола За Заштеда На Fall

Женска Висококвалитетна Плисирана Газа Здолниште До Колена Танцување За Возрасни Skirt Features : 1.It изработе

DEN 1.00
Точка Фитнес Модул
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Точка Фитнес Модул

HYYYH 60 " Светлосна Лента Со Двоен Ред Ја Подобрува Видливоста На Фабричкото Работење, Сопирачките, Трепка�

DEN 3.00
Лацихоп Жени Чизми До Глуждот Странични Чизми Со Патент Секојдневен Блок Канцеларија За Подигање На Потпетици Зимски Кратки
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Лацихоп Жени Чизми До Глуждот Странични Чизми Со Патент Секојдневен Блок Канцеларија За Подигање На Потпетици Зимски Кратки

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Женски Стил : Чизми До Глужд, Чизми, Модни Чизми, Блок Чизми За Потпетици, Крат

DEN 751.84
Левитон 46700-SLG Затворен Ј-Кука
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Левитон 46700-SLG Затворен Ј-Кука

Левитон препорачува производи ЗА Прицврстување На Брендот ВЕЛКРО за сите нисконапонски мултимедијалн�

DEN 1439.84
Задача Биро Светилка, Четкани Никел
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Задача Биро Светилка, Четкани Никел

Задача Биро светилка нуди широк спектар на движење за прецизно поставување Главата за вртење обезбедув

DEN 2.33
Кошница Виси Складирање Ѕид Ткаени Корпи Плетен Organizан Кујна Организаторите Овошје Саден Цвет Лук Зеленчук Градина
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Кошница Виси Складирање Ѕид Ткаени Корпи Плетен Organizан Кујна Организаторите Овошје Саден Цвет Лук Зеленчук Градина

Опис Дали барате практичен организатор на сарафани? Оваа ткаена корпа за складирање е специјално подго�

DEN 287.84
Mrigtriles Висок Притисок Вода Спреј Прачка, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодливи Млазницата, Погоден За
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Mrigtriles Висок Притисок Вода Спреј Прачка, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодливи Млазницата, Погоден За

Прачка За Прскање Со висок Притисок, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодлива Млазница,

DEN 2.33
Бебе Момче Есенска Тренерка Печатење Со Пруги Дуксер Со Долги Ракави И Еластични Панталони за Облека За Мали Деца
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Бебе Момче Есенска Тренерка Печатење Со Пруги Дуксер Со Долги Ракави И Еластични Панталони за Облека За Мали Деца

Бебе Момче Падне Тренерка Шарени Печати Долг Ракав Дуксер Дуксер И Еластични Панталони За Дете 2 Парче О

DEN 303.84
Мојот Херој Академија Постелнина Постави Близнак Целосна Кралица Крал Големина Со Перници Деку Тодороки Бакуго Акциони Фигури
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Мојот Херој Академија Постелнина Постави Близнак Целосна Кралица Крал Големина Со Перници Деку Тодороки Бакуго Акциони Фигури

Нова Новина Одличен 3д Аниме Постелнина Кревет Јорган Капак Пакет Вклучуваат : 1 Навлака За Јорган Со 2 На

DEN 0.67
Вашата Зона Деца Диносаурус Во Собата, Вклучува Складирање Коцка, Мека 50 60 Кадифен Фрли И Декоративни Перница
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Вашата Зона Деца Диносаурус Во Собата, Вклучува Складирање Коцка, Мека 50 60 Кадифен Фрли И Декоративни Перница

Донесете Ја Вашата Зона Дневна Живот! Додадете малку возбуда со Комбинираниот Комплет За Спиење Виножи�

DEN 447.68
Sonic Red Shatterproof Bripple Ball
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Sonic Red Shatterproof Bripple Ball

Сите производи отпорни на кршење имаат два слоја ув заштита што го продолжува животниот век на производ

DEN 271.68