• Свеж
Дорман Одмрзнувач Вентил за Специфични Модели На Понтијак, греј Одговара избери: 1999-ПОНТИЈАК ГРАНД АМ

Дорман Одмрзнувач Вентил за Специфични Модели На Понтијак, греј Одговара избери: 1999-ПОНТИЈАК ГРАНД АМ

Buyers rating:
DEN 3036.16

Од стоката

Овој заменски отвор за воздух е дизајниран да одговара на вклопувањето и функцијата на склопот на отворот за залихи на одредени возила. Тој е дизајниран да издржи екстремни температурни промени за сигурна услуга. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Идеална замена - овој отвор за воздух одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот дел на одредени години на возилото, марки и модели. Издржлива конструкција - овој дел е специјално дизајниран да издржи екстремни температурни промени за одлична издржливост во сите услови. Квалитетно инженерство-дизајнирано во Соединетите држави и поддржано од децениско искуство во автомобилскиот резервен пазар. Тестиран квалитет - овој дел претрпе обемно тестирање за да обезбеди квалитетно вклопување и долг работен век. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Понтијак Гранд Ам : 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005. Дополнителни Карактеристики Боја : Сива.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб

Спецификации : 169 Мат Црни Тркала ОД ОЕ КРЕАЦИИ 24" х 10", +31 Офсет, 6х139, 7 Шема На Завртки, Центар од 78,3 мм...

DEN 2.00
Ван Дер Хаген Природни Свиња Четка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ван Дер Хаген Природни Свиња Четка

Ако ти?повторно само што ќе влезете во влажно бричење, Треба Да земете Четка За Свиња ВАН ДЕР ХАГЕН...

DEN 3.33
Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои

Идејата зад навестувањето е едноставна : чиста вода, оригинално освежување на природата, нагласена со п�

DEN 1.33
Филм Ултракати И Воин Луси
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Филм Ултракати И Воин Луси

Возење во битка против вонземјанинот напаѓач СО ЛЕГО ФИЛМ 2 70827 Ултракати И Воин Луси! и Спасување Емет...

DEN 455.84
Надворешен Бронзен Надворешен Интегриран Влез НА ЛЕР И Светло За Внатрешен Двор Со Сензор За Фотоелемент Од Самрак До Зори,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Надворешен Бронзен Надворешен Интегриран Влез НА ЛЕР И Светло За Внатрешен Двор Со Сензор За Фотоелемент Од Самрак До Зори,

Прифатлива, СО високи перформанси, НИСКО одржување ПРЕДВОДЕНА влез и двор светло е сигурен и сигурен бе�

DEN 1.67