• Свеж
Асура Уростомија Торбичка Одвод на Стома Должина Систем Транспарентен 12474, Кт

Асура Уростомија Торбичка Одвод на Стома Должина Систем Транспарентен 12474, Кт

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Асура Уростомија Торбичка Одводлив 3/8 до 2-1/4 Инчен Стома 1пц Систем 12474, 10 Кт Едноделната Одводна Транспарентна Торбичка За Уростомија се користи за собирање содржина на мочниот меур по уростомија. Спиралната леплива бариера е составена од комбинација на материјали дизајнирани за безбедност и заштита создавајќи поудобно искуство. Торбичката и бариерата се трајно прикачени како едно парче, барајќи да се отстрани целата торбичка при замена. Секоја торбичка содржи до 375 мл. 1 Кутија(И), 10 Торбичка За Уростомија По Кутија 10 Вкупно Брои Екстра-продолжено абење. Самата бариера останува недопрена со текот на времето и се јавува минимална erзија/миењето што помага да се зголеми времето на абење и значи помалку остатоци кога се отстрануваат. Assura® Екстра содржи комерцијални природни и синтетички полимерни лепила. Поради јачината на лепилото, целокупната површина може да се минимизира, со што се обезбедува максимална флексибилност и удобност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои

Идејата зад навестувањето е едноставна : чиста вода, оригинално освежување на природата, нагласена со п�

DEN 1.33
LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш
  • Свеж
Оценка на купувачите:

LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш

LED трепкачката светлина е новина светилка која вклучува различни ОБОЕНИ LED модули (Црвена, Портокалова, �

DEN 1.67