• Свеж
Пакет за бомби за бања со време на забавата, КТ, 4. мл

Пакет за бомби за бања со време на забавата, КТ, 4. мл

Buyers rating:
DEN 319.84

Од стоката

Опуштете се и одморете се со осипчињата за бомби за бања! Вклучува Sweetheart Sprinkles, неаполски, роденденска забава и шеќер шеќер. Кога ќе се фрли во водата, оваа бања-бомба ќе се израмни и меур, ослободувајќи ги своите масла за опаѓање на кожата, мирис и боја во водата за бања. Со четири бомби за бања во овој пакет, имате бомба за бања за секоја пригода. Само испуштањето на една гата во кадата ќе ја активира. Натопете и оставете ги прекрасните мириси да ве одведат. Пакет за бомби за бања со оникс, 4 КТ, 3,9 мл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Олицетворение на луксузна спа корпа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Олицетворение на луксузна спа корпа

Прекрасна спа спа колекција наредена во внимателна корпа за подароци со неверојатни добрите за да го пр

DEN 1679.84
Барби када од када
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Барби када од када

Направете време за бања! Децата можат да стават Dropz Color во бањата и да гледаат како ги менува боите веднаш

DEN 95.36