• Свеж
Power Rangers Dino Super Charge Dino Charger Power Pack, Серија 1, 43262

Power Rangers Dino Super Charge Dino Charger Power Pack, Серија 1, 43262

Buyers rating:
DEN 461.92

Од стоката

Наполнете ја вашата борбена опрема за супер полнење и Зордс со Power Rangers Dino Super Charge Dino Charger Power Pack! Вклучени во секоја пакет се две полначи на Дино и еден Дино Зорд. Исто како и на ТВ-шоуто за супер полнење на Power Rangers, Dino Super Charge, притискањето на копчето активира 4-странични графики преку секој полнач на DINO! Прикачете ги парчињата на главата и опашката на секој Дино Зорд на полначите за да го преостанете вашиот полнач во Дино Зорд или измешајте и одговара на парчињата на главата и опашката за да ги направите сите нови креации на Дино! Исто така, можете да го скенирате секој полнач на Dino користејќи ја апликацијата за скенер за напојување на Power Rangers Dino за да се вклучи во омилениот дино и битка на злото. Секој полнач ги активира карактеристиките во други предмети за супер полнење на Dino, вклучувајќи го Делукс Морфер (43000), борбена опрема (43035, 43045, 43050) и предмети во колекцијата Зорд Градил (43095 и 43100). Секој се продава одделно. Соберете ги сите! Power Rangers Dino Super Charge Dino Charger Power Pack, Серија 1, 43262 : Наполнете ја вашата борбена опрема за супер полнење и Зордс со Power Rangers Dino Super Charge Dino Charger Power Pack. Вклучени во секој пакет се 2 полначи на дино и еден Дино Зорд. Исто како и на ТВ-шоуто за супер полнење на Power Rangers, Dino Super Charge, притискањето на копчето активира 4-странични графики преку секој полнач на DINO. Прикачете ги парчињата на главата и опашката на секој Дино Зорд на полначите за да го преостанете вашиот полнач во дино Зорд или измешајте и одговара на парчињата на главата и опашката за да ги направите сите нови креации на Дино. Исто така, можете да го скенирате секој полнач на Dino користејќи ја апликацијата за скенер за напојување на Power Rangers Dino за да се вклучи во омилениот дино и битка на злото. Секој полнач ги активира карактеристиките во други предмети за супер полнење на Dino, вклучувајќи го Делукс Морфер (43000), борбена опрема (43035, 43045, 43050) и предмети во колекцијата Зорд Градил (43095 и 43100). Секој се продава одделно. Соберете ги сите. Наменети за возраст од 4 години и нагоре. Предупредување : опасност од гушење - мали делови; Не за деца под 3 години.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Машки Дуксер Дуксер Дебела Прилагодена Графичка Печатена Кошула Со Качулка Пот Мажи Дуксери Графички Дуксери Негови И Нејзини
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машки Дуксер Дуксер Дебела Прилагодена Графичка Печатена Кошула Со Качулка Пот Мажи Дуксери Графички Дуксери Негови И Нејзини

Сезона : Сите Сезони Пол : Мажи Повод : Дневно, Забава Должина На Облека : Редовна Тип На Шема : Цврст...

DEN 575.84
Левитон 46700-SLG Затворен Ј-Кука
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Левитон 46700-SLG Затворен Ј-Кука

Левитон препорачува производи ЗА Прицврстување На Брендот ВЕЛКРО за сите нисконапонски мултимедијалн�

DEN 1439.84
Ткаенина од лажица-Геометриски Кафеави Линии Од Лебдено Дрво Едноставен Апстракт Отпечатен на Мини Ткаенина покрај Дворот -
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ткаенина од лажица-Геометриски Кафеави Линии Од Лебдено Дрво Едноставен Апстракт Отпечатен на Мини Ткаенина покрај Дворот -

Современите Линии Блокираат Геометриска Едноставна Ткаенина Отпечатена од Лажица Бти Минки широка 54 и�

DEN 3.00
Мојот Херој Академија Постелнина Постави Близнак Целосна Кралица Крал Големина Со Перници Деку Тодороки Бакуго Акциони Фигури
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мојот Херој Академија Постелнина Постави Близнак Целосна Кралица Крал Големина Со Перници Деку Тодороки Бакуго Акциони Фигури

Нова Новина Одличен 3д Аниме Постелнина Кревет Јорган Капак Пакет Вклучуваат : 1 Навлака За Јорган Со 2 На

DEN 0.67
Задача Биро Светилка, Четкани Никел
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Задача Биро Светилка, Четкани Никел

Задача Биро светилка нуди широк спектар на движење за прецизно поставување Главата за вртење обезбедув

DEN 2.33
Sonic Red Shatterproof Bripple Ball
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Sonic Red Shatterproof Bripple Ball

Сите производи отпорни на кршење имаат два слоја ув заштита што го продолжува животниот век на производ

DEN 271.68
100а Соларен Контролер 1224v Автоматско Фокусирање Контролер На Соларен Панел Батерија Интелигентен Регулатор Со Усб Излез Прилагодлив
  • Свеж
Оценка на купувачите:

100а Соларен Контролер 1224v Автоматско Фокусирање Контролер На Соларен Панел Батерија Интелигентен Регулатор Со Усб Излез Прилагодлив

соларниот контролер усвојува главен контролен чип од индустриско одделение со точност на земање ПРИМЕ�

DEN 2399.84
Unipaws Мачка Ѓубре Бо Комплет Со Мат, Приватност Мачка Бања, Легло Бо Скриени, Миленичиња Гајба Со Цврста Дрвена Структура,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Unipaws Мачка Ѓубре Бо Комплет Со Мат, Приватност Мачка Бања, Легло Бо Скриени, Миленичиња Гајба Со Цврста Дрвена Структура,

ДАДЕНА ПРИВАТНОСТ ЗА МИЛЕНИЧИЊА : На Домашните Миленици им треба свое безбедно место каде што можат да ј

DEN 2.33