• Свеж
Геометриски цветни волна на Палејз, пареа сива црна боја, килим од 9 -тина 12 метри

Геометриски цветни волна на Палејз, пареа сива црна боја, килим од 9 -тина 12 метри

Buyers rating:
DEN 903.36

Од стоката

Рачно зафатена од волна и вискоза купот, колекцијата Weave & Wander Palatez е област килим направен во Индија. Геометриските мотиви во рамките на шемата се покорени од боите на софистицираните сиви и топла таупе. Поради вискозата во измислицата, овој килим е идеален за области што не го добиваат најголемиот дел од сообраќајот во куќата, но како плус е отпорен на избледени и има одличен сјај. Како современа изјава за вашата дневна соба, оваа област килим се врзува во неутрална палета на бои и има суптилен сјај. Рачна изградена конструкција. Направено од волна / вискоза. Идеално сместување во просторијата вклучува дневна соба, трпезарија, канцеларија, фоаје/влез, спална соба. Направено во Индија. Ние не препорачуваме да користите вакуумска лента за тепачки на килим. За излевање и дамки, само професионална грижа. Проверете ја етикетата за нега за какви било дополнителни упатства.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лис Керамика 11 Студио Плантер, Сина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лис Керамика 11 Студио Плантер, Сина

Прикажете ја вашата омилена фабрика во саксии Со Керамика Од Лис 11 " Студио Жардиниер Оваа керамичка жар

DEN 1119.84
HuggleHounds Knottie Plush Dog Toy - Lulu the Mutt, мал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

HuggleHounds Knottie Plush Dog Toy - Lulu the Mutt, мал

Исто како и за нашите човечки деца, играчките се важен дел од животот на нашето куче Тие се одлични за ме�

DEN 207.84
Stuple industries добредојде на глупави смртници фраза празник сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Stuple industries добредојде на глупави смртници фраза празник сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee Нашите

DEN 3.00
36 Декоративен часовник со железен wallид
  • Свеж
Оценка на купувачите:

36 Декоративен часовник со железен wallид

Гледате голем, лесен за читање wallиден часовник поставен во прекрасна железна рамка Во рамката се каракт

DEN 2.00