• Свеж
Бактон студио Шелдон модерно и современо гроздобер сиво готови дрво и синтетички ратан со 2 врати за трпезарија

Бактон студио Шелдон модерно и современо гроздобер сиво готови дрво и синтетички ратан со 2 врати за трпезарија

Buyers rating:
DEN 4639.68

Од стоката

Со јасен, современ преглед, Buffet Sheldon Sideboard Bucket носи модерна погодност за зафатените простории за јадење. Направено во Кина, оваа странична табла е изградена од цврсто дрво со неутрална сива завршница што го надополнува секој стил на ентериер. Две фиоки нудат простор за организирање кујнски прибор, додека две големи полици зад вратите поддржуваат поголеми прибор за готвење. Ткаени синтетички ратански врата се соочуваат со гроздобер шарм. Целосно собрани, Шелдон има детализирање на детали што дава визуелна длабочина и покажува фино занаетчиство. Антички месинг завршени метални копчиња Додадете рафиниран изглед, со што вклучена табла Шелдон е фантастична надградба на современиот дом. Сива завршница. Две (2) фиоки и две (2) полици зад вратите. Вклучен е и анти-топ-топ комплет. Тежина на производот : 38,1 фунта. Тежина на пакет : 1 фунта. Севкупни димензии : 28,70 "Висока x 39,40" Широк x 13,40 "Длабоки; Димензии на фиоки : 5,90" Висока x 13,40 "Широка x 11,40" Складирање зад Димензиите на вратите : 7,90 "Висока x 35,60" Широк x 11,00 "длабоко. Греј. Состав на производи : Огревно дрво/пластичен ратан.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Модул за вклопување во ставка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Модул за вклопување во ставка

Енергетска стоп пред една Замена на сопирачката за замена на сопирачката WM54620 Количина : 1 по пакет...

DEN 1722.88
Килим на крајбрежниот распон, 22,5 37
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Килим на крајбрежниот распон, 22,5 37

Прекрасната уметност од дождовните шанки создава дизајн на крајбрежен тематски дизајн во нијанси на си

DEN 0.33
Кујната за кујна 3. Чаша за чаши - KFC3516Ga
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кујната за кујна 3. Чаша за чаши - KFC3516Ga

Бескрајни свежи опции за брзо сецкање, мешање и пире Овој компактен и лесен 3,5 чаша за чаши за чаши е идеа

DEN 2224.00
Ѓердан од бесконечна лента
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ѓердан од бесконечна лента

Цврст ѓердан од не'рѓосувачки челик бесконечен барвера розова кутија дизајнира, произведува и пазари р�

DEN 495.84
Baretraps Deanna Comfort Sandals Women's
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Baretraps Deanna Comfort Sandals Women's

Гордо покажете ја вашата модерна и спортска страна со голи стапици Деана Клин Сандал...

DEN 2.33
Детска соба од Ступел октопод океански животно портокалово сини деца расадник дизајн платно wallидна уметност од Зивеи Ли
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детска соба од Ступел октопод океански животно портокалово сини деца расадник дизајн платно wallидна уметност од Зивеи Ли

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 3.00