• Свеж
- совети Памучни Брисеви, брои

- совети Памучни Брисеви, брои

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Совршен за допирање на лак, кармин и сјај за усни, лагер за очи и самостојни проекти како маникир. Различни намени за нашите памучни брисеви вклучуваат убавина (нанесете или отстранете ајлајнер и сенка за очи), нега на бебиња (деликатно грижа за чувствителните области), домашна и електроника (чисти и прашински тешко достапни простори) и прва помош (нежно нанесете масти и креми). Добијте го секој детал правилно, од вашите нокти, до усните, до лицето. Со најмногу мек памук на врвот од крајот на стапот до врвот на брисот и нежно флексибилен стап, п-совети памучните брисеви се совршени за различни намени. Исто така, воодушевени сме што ги објавуваме Нашите Кругови За Убавина П-совети, памучна подлога со врвен квалитет за широк спектар на потреби за убавина. Осигурајте се да ги испробате нашите други производи, вклучувајќи Прецизни Совети За П-совети И п-совети Антимикробни Памучни Брисеви. Совршен за безбедно и прецизно нанесување, мешање, допирање и отстранување на козметиката. Нашиот Пакет Чанта е совршен за во движење. П-советите се одлични и за животни хакови за возрасни, КАКО што Е уметноста НА ноктите САМ, или заглавување на патентите. И на домашните миленици им е потребна нежна грижа-не заборавајте ги вашите мачки и кучиња!. Пробајте ги за различни употреби за убавина и лична нега. Исчистете околу папокот на вашето новороденче, помеѓу прстите на бебето или околу носот на вашето бебе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тармек Чистење Материјали Унизе Дожд Чизми Чевли Покрива Еднократно Водоотпорен Патување Снег Лизга Над Чевли Падот Декор, Куќа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тармек Чистење Материјали Унизе Дожд Чизми Чевли Покрива Еднократно Водоотпорен Патување Снег Лизга Над Чевли Падот Декор, Куќа

Материјали За Чистење Унисекс Чизми За Дожд Навлаки За Чевли За Повеќекратна Употреба Водоотпорно Пату

DEN 335.84
Галакси Пеперутка Паричник Случај За Моторола Мото Е Игра 5 Та Генерација Фолио Стои Покритие Картичка Слот Пари Џеб Магнетни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Галакси Пеперутка Паричник Случај За Моторола Мото Е Игра 5 Та Генерација Фолио Стои Покритие Картичка Слот Пари Џеб Магнетни

Привлечете Ги Сите Очи! : Врвен квалитет На Гребење И отпорен на удари ОТПОРЕН На удари Стп (Поли) Капак о�

DEN 223.84