• Свеж
Дизајн Куќа ЛОНГМОНТ ПРЕДВОДЕНА Од Традиционалните Затворен Отворен Ѕид Светлина Матирано Стакло За Влез Тремот Двор, Масло Нанесуваат Бронза

Дизајн Куќа ЛОНГМОНТ ПРЕДВОДЕНА Од Традиционалните Затворен Отворен Ѕид Светлина Матирано Стакло За Влез Тремот Двор, Масло

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Надворешната Ѕидна Светлина ПРЕДВОДЕНА Од Лонгмонт ги поздравува вашите гости на вратата со мек, привлечен сјај. Изработена од челик, оваа опрема има долго тело на цилиндерот со бронзена завршница со масло и матирано стакло. Интегрираната ЛЕР значи години на квалитетно осветлување без воопшто да мора да ја менувате сијалицата. Дизајнот и елегантната завршница прават модерен фенер за осветлување на предниот трем. Дизајниран и произведен Од Дизајнерска Куќа, доверлив извор за квалитетно осветлување, хардвер, водовод, кујна и производи за капење за секој вкус и буџет.ЕТЛ наведени за употреба во влажни подрачја. Оваа Надворешна Светлина ПРЕДВОДЕНА од Лонгмонт доаѓа со 10-Годишна ограничена гаранција која штити од дефекти во материјалите и изработката. ИДЕАЛЕН ЗА влез, трем, гаража, простори за двор и многу повеќе, ова традиционално осветлување на отворено има бронзена завршница со масло со чиста семе од стакло. ДИМЕНЗИИ : 8.5 во. H x 5.75 во. L x 3.38 во. В. ПРЕДВОДЕН ЖИВОТЕН ВЕК од 50.000 часа; Вградена ЛЕР од 8 Вати; 3000К ЛЕД светлината нуди топло чувство. Вграден ИНТЕГРИРАН ЛЕД извор на светлина, нема потреба да ја заменувате сијалицата со оваа опрема; веднаш вклучено, без треперење или потпевнување. ЕТЛ наведени за употреба во влажни локации. 10-Годишна ограничена гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Група за седење со азбук за време
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Група за седење со азбук за време

Аббеличката тапацирана клупа за складирање во затворен простор комбинира софистициран стајлинг со пра

DEN 2.33
Ѓердан од бесконечна лента
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ѓердан од бесконечна лента

Цврст ѓердан од не'рѓосувачки челик бесконечен барвера розова кутија дизајнира, произведува и пазари р�

DEN 495.84
- Зомби бејзбол играч
  • Свеж
Оценка на купувачите:

- Зомби бејзбол играч

Врз основа на серијалот за најпродавани книги во Yorkујорк Тајмс и серијалот „Нетфликс“, „Последните де

DEN 1.67