• Свеж
Крев со здолниште од прашина од прашина - плетенка прилагодена капка, Калифорнија крал, Бургундија

Крев со здолниште од прашина од прашина - плетенка прилагодена капка, Калифорнија крал, Бургундија

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Дајте му на вашиот кревет завршен изглед со нашите склопени здолништа за кревет. Нашата основна приказна во боја ќе одговара на секој декор во спалната соба. Ова меко здолниште за кревети е дизајнирано со превртена плеска од 2 "на секоја страна. Достапно во пад од 14 инчи во големина близнаци, полни, крал. Овие здолништа за кревети обезбедуваат трајна живост на боја, без оглед колку често се мијат и се Направени од предива од микро влакна кои ќе останат меки и без брчки за наредните години. Подобрена трага на елегантноста на комфорните здолништа за кревети во прашина се изработени од тешка четкана 100 GSM ткаенина дизајнирана да издржи многу напнатост и употреба, многу издржлива ткаенина, многу трајна ткаенина Отпорен на солзи и исечоци, направени да траат многу години. Убаво се вклопува под вашиот душек, осигурувајќи дека останува на место и го штити од менување, овозможувајќи го обвивката околу здолништето на креветот да ги заведе сите страни на вашиот кревет . Екстра трајно ткаење создава вечна мекост. Откријте ја крајната во постелнина со високи постелнини со нашата свиленкастата постелнина. Дишејќи, и ладно на допир, нашиот луксузно мек сет за постелнина ќе создаде небесно искуство за спиење! Материјалот за микрофибер се обработува за да се направи отпорен на намалување и избледување што додава на долговечноста на сетот со тоа што ќе го задржи во одлична состојба . Елегантната удобност обезбедува супериорни перформанси и луксузно чувство започнуваат со предива кои се дури и пофини, подолги и посилни од свилата. Овие предива од микрофибер се завршени со прецизен процес на четкање и климатизација пред да бидат ткаени во премиум ткаенини, а потоа се подложени на дополнително четкање за да се постигне бујната, ултра мека завршница што ја бараат познавачите на фини постелнина. Елегантна удобна микрофибер е направена да изгледа добро како што се чувствува. Исклучително е брза во боја, па дури и по години редовна употреба ќе изгледа како живописно како и првата вечер во која уживавте. Неговите ултрафинирани предива и ткаење кои се отпорни на избледени, правејќи кратко миење на ладна вода и брзо сушење суво на тивок оган сè што ви треба за да ги задржите овие постелнина свежи и чисти. Тие нема да бидат ослабени или солзи дури и по години на употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Спомен Најлон Повлече Надолу Банер Од Старата Слава Бантинг. Лента Црна И Виолетова Погреб Банер-18 10'. Слободен Превозот На
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Спомен Најлон Повлече Надолу Банер Од Старата Слава Бантинг. Лента Црна И Виолетова Погреб Банер-18 10'. Слободен Превозот На

Меморијал Повлечете Ги Погребните Банери Понекогаш можеби ќе сакате да го прославите животот на некој �

DEN 239.84
Адрамитено драма анфибио е ле фаволе Ди Есофаго Да Цетего рисконтрати си л' уно че л ' алтре кон ун отимо есмпларе че троваси
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Адрамитено драма анфибио е ле фаволе Ди Есофаго Да Цетего рисконтрати си л' уно че л ' алтре кон ун отимо есмпларе че троваси

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

DEN 1.33
Maxi-Cosi Adorra Модуларен шетач, номад сино
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Maxi-Cosi Adorra Модуларен шетач, номад сино

Семејствата го сакаат шетачот МаксиКоси Адора! Има врвна удобност што сакате да го обезбедите вашето де

DEN 3024.00
Стапче индустрии патки и јаболка од животинско зелено сликарство врамена giclee текстуризирана уметност од Мелиса Лајонс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Стапче индустрии патки и јаболка од животинско зелено сликарство врамена giclee текстуризирана уметност од Мелиса Лајонс

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстур�

DEN 1.67