• Свеж
Сива Решетка Тафтувана Мат 17.75 х

Сива Решетка Тафтувана Мат 17.75 х

Buyers rating:
DEN 279.84

Од стоката

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. НЕКА ПРОИЗВОДИТЕ DII станат вреден дел од вашиот живот. Печатена Тафтувана Јамка ПВЦ е солиден и издржлив и е направен со подлога од пвц пена, додавајќи перница под нозете. Тафтуваните душеци се издржливи и силни, но и доволно меки за боси стапала. Душеците брзо се сушат и не се лизгаат за максимално држење за да ве спречат да се лизнете при бришење на стапалата. Овие тафтувани душеци се одлични за вашиот дом, влезот, просторијата за кал, просторијата за перење алишта и може да се користат и во затворени простории и на отворено.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.