• Свеж
Киана Мол Велосипед Кафези За Шишиња Со Вода Интегриран Кафез За Шишиња Заден Анти-деформациски Алуминиумска Легура Антикорозивен Адаптер За Двојно Шише

Киана Мол Велосипед Кафези За Шишиња Со Вода Интегриран Кафез За Шишиња Заден Анти-деформациски Алуминиумска Легура Антикорозивен

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Опис : структурата на алуминиумската легура ја прави отпорна на абење и анти-деформација. Интегрираниот дизајн го прави компактен и лесен.Дизајнот со двојна прачка ви овозможува да ставите две шишиња со вода. Хардверот со завртки ви го олеснува инсталирањето на велосипедот.Изработен од квалитетен материјал од легура на алуминиум, тој е издржлив.Должината на производот е 11 см, ширината е 5,7 см, а висината е 9.6cm.It погоден е ЗА МТБ, друмски велосипед и велосипед со мртва мува.Име на ставка : Адаптер За Двојно Шише : Алуминиумска Легура Карактеристики : Добра Цврстина, Интегрирана, Отпорна На Абењедетали За големина : Големина : 11см х 5,7 см х 9,6 см/4,33 "х 2,24" х 3,78 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Адаптер За Двојно Шише4 x Завртки За Држачи За Шишиња (Чизми И Кафез За Шишиња Не се Вклучени) 2 x Завртки За Фиксирање 1 x Фикс Клип Парче1 x Упатство за Употреба погоден е ЗА МТБ, друмски велосипед и велосипед со мртви муви. Структурата на алуминиумската легура ја прави отпорна на абење и анти-деформација. Интегрираниот дизајн го прави компактен и лесен. Она што го прави компактен и лесен е интегрираниот дизајн. Тој е отпорен на абење и анти-деформација бидејќи има структура од алуминиумска легура. Одликувајќи се со интегриран дизајн, тој е компактен и лесен. Бидејќи има структура од алуминиумска легура, таа е отпорна на абење и анти-деформација. Тој е компактен и лесен бидејќи е интегриран. Она што го прави отпорен на абење и анти-деформација е дизајнот на структурата на алуминиумската легура.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дете од Garanimals Doddler ткаени кратко
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дете од Garanimals Doddler ткаени кратко

Убав стил е тука од Гаранималс за вашето бебе или момче за дете, почнувајќи од овие ткаени шорцеви...

DEN 1.67
Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Супер привлечна сандала, Стејси од Лесна улица има клин завиткан од јута што се флексира за вашето задов

DEN 2.33