• Свеж
Р тркало удар скутер фудбал

Р тркало удар скутер фудбал

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Скутер за Дете, Мини Скутер, Преклопување И Прилагодлива Висина ЗА МОМЧИЊА И Девојчиња БЕЗБЕДНОСНИ ПОДАРОЦИ - Се Одликува Со Лесен Пристап До Сопирачките на Задните Тркала Кои Обезбедуваат Стабилна И Контрола И Безбедност. Најдобри ПОДАРОЦИ за Вашите Мали Девојчиња или Момчиња. ПРИЛАГОДЛИВИ Брави На Рачката Во Стилот На Рачката Во 3 Нивоа Прилагодливи Височини Од 27,6 До 31,5 Инчи Кои Растат Со Вашето Дете. Рачките Исто Така Имаат Удобни Влошки За Држење. Се Препорачува За Возраст Од 3-12 Години. КОМПАКТНА и ПРЕКЛОПЛИВА-Издржливата Рамка Од Алуминиумска Легура Брзо И Лесно се Преклопува за Носење или Складирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина

Скутерот на зикомкцијата ZycomotionZycom Zipper 3 тркала е идеален прв скутер за вашето дете со забавни тркала за с

DEN 2.67