• Свеж
Нешвил Предатори го преклопуваат скутерот за удар

Нешвил Предатори го преклопуваат скутерот за удар

Buyers rating:
DEN 391.52

Од стоката

Влезете во игра и покажете ја гордоста на вашата екипа со официјално лиценцираниот Нешвил Предатори кои го преклопуваат Скутер од Кик од Walk-Onz Sports! Овој 100% алуминиумски скутер за деца има премиум тимска графика што ќе им покаже на сите дека сте #1 навивач во соседството. Полиуретанските тркала од 120мм испорачуваат високи перформанси ABEC 5 лежишта прават мазно и издржливо возење во сите услови. Три прилагодливи поставки за висина на рачката му овозможуваат на скутерот да расте со најмладите од навивачите и механизмот за преклопување на брзо заклучување го прави лесното складирање во вонсезоната за вашиот скутер за удар. Овој целосно склопен скутер за алуминиумски удар е лесен, со тежина само 5 кг, но може да носи млади навивачи до 150 bs. Влезете во игра и возете понатаму. Скутер за удар на деца за деца : Обичните предатори на Нешвил Дизајнирани скутер се дизајнирани со 100% лесен алуминиум за трајно и мазно возење. Полиуретански тркала со високи перформанси 120мм во тимски бои кои обезбедуваат технологија за апсорпција на шок, заедно со премија ABEC 5 лежишта. Механизам за преклопување на брзо заклучување за брзо склопување и лесно складирање. Прилагодливи поставки за висина на рачката и издржливи држачи за пена. Задно сопирачка за подножје за брза и сигурна моќност на запирање. Препорачано за возраст од 5+ и максимална тежина од 150 bs.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Р тркало удар скутер фудбал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Р тркало удар скутер фудбал

Скутер за Дете, Мини Скутер, Преклопување И Прилагодлива Висина ЗА МОМЧИЊА И Девојчиња БЕЗБЕДНОСНИ ПОДА

DEN 0.67
Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина

Скутерот на зикомкцијата ZycomotionZycom Zipper 3 тркала е идеален прв скутер за вашето дете со забавни тркала за с

DEN 2.67