• Свеж
Глоббер-Оди Нагоре Во Скутер Со Активирани Светла За Движење, Пастелно Розова

Глоббер-Оди Нагоре Во Скутер Со Активирани Светла За Движење, Пастелно Розова

Buyers rating:
DEN 735.84

Од стоката

Серијата Оди Нагоре е совршен производ што се прилагодува додека вашето дете расте, лесно се претвора од возење во велосипед за пешачење во скутер. Овој модел има алуминиумска Т-шипка со прилагодлива висина со ракав против гребење во внатрешноста на анодизираната колона во боја. Дополнителното широко СЕДИШТЕ TPR седиште има три прилагодливи поставки и е поставено на лента за поддршка, која истовремено го поместува седиштето нагоре и надолу за максимална удобност и простор. Капацитетот на тежината е 110 килограми. Идеален за возраст од 15 месеци до 9 години. 4 алуминиумска Т-шипка со прилагодлива висина со ракав против гребење во внатрешноста на анодизираната колона во боја. Дополнително широко 3 прилагодливо СЕДИШТЕ ЗА ТПР поставено на лента за поддршка на седиштата, кое истовремено го поместува седиштето нагоре и надолу за максимална удобност и простор. Движење-активирани светла на тркалата. Капацитет на тежина : 110 фунти. Возраст од 15 месеци до 9 години.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина

Скутерот на зикомкцијата ZycomotionZycom Zipper 3 тркала е идеален прв скутер за вашето дете со забавни тркала за с

DEN 2.67
Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива

Боја : Тел Поставување на висина на рачката : Прилагодливо 27,8 / 30.9 / 34.1 (инчи) Дијаметар на големината на тр

DEN 2.00
Р тркало удар скутер фудбал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Р тркало удар скутер фудбал

Скутер за Дете, Мини Скутер, Преклопување И Прилагодлива Висина ЗА МОМЧИЊА И Девојчиња БЕЗБЕДНОСНИ ПОДА

DEN 0.67