• Свеж
Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина 44 bs - годишна гаранција на производитело

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Скутерот на зикомкцијата Zycomotion-Zycom Zipper 3 тркала е идеален прв скутер за вашето дете со забавни тркала за светло и уникатен систем за управување со вртење, кој нуди часови на уживање за вашето дете, бидејќи тие ја развиваат својата рамнотежа и координација! Наменето за деца 3 години и нагоре, скутерот за осветлување на Зиком Зимпер има низок профил и широка палуба што го олеснува вашето дете да стигне до земјата и да притисне додека нуди безбедна платформа за балансирање додека се издлаби по тротоарот. Скутерот на тркалото Zycom Zipper 3 се одликува со лесно склопување од 1 чекор и ќе биде подготвен да се вози за помалку од една минута! Zycomotion - Intyleивотен стил во движење - произведен од светскиот бренд број 1 Pro Scouter Brand поддржан од водечката издржливост и квалитет во индустријата. Зикомскиот патент ќе обезбеди години на раст и развој за време на игра на отворено - Зиком производи изградени за да трае!. Зикомотив - Зиком Зипер е нанесена со 10 генерации на технологија MADD Gear и тестирање на производи од најдобрите возачи на про -скутер во светот. Сите производи на Зиком се поддржани од нашата 3-годишна гаранција на производителот поддржана од нашите локални техничари за продажба и услуги во куќата. Зиком, стоиме зад нашите производи!. Карактеристики во 2020 година-Зикомкцијата-Зиком Зипер има светлосни предни тркала, уникатен и забавен систем за управување со стожерот, отстранлив рачка за компактно складирање и транспорт, широката и ниска профилна палуба го олеснува возењето за мали нозе, меки рачни зафаќања за безбедно задржување Од мали раце и лесен за употреба брза сопирачка за запирање - леле! Зикомскиот патент е неверојатна вредност за парите што го прави една од најдобрите цени по скутери на тркала 3 на пазарот денес. Зиком - да ви даде повеќе за помалку!. Зикомотив - Зиком патент се препорачува на возраст од 3+ со тежина на возачот до 44 bs. Зикомскиот патент се препорачува за возачи 2 стапала 6 инчи до 4 стапала 3 инчи и е поддржан од најдобрата 3-годишна гаранција на производителот во светот . Зикомкцијата-Зиком Ципер е подготвен да се вози со лесно склопување со 1 чекори! Овој прекрасен мал скутер за светло ќе го има вашето малечко да ја развива својата рамнотежа и координација во ниеден момент! Зиком - Поставување на стандардот!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Р тркало удар скутер фудбал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Р тркало удар скутер фудбал

Скутер за Дете, Мини Скутер, Преклопување И Прилагодлива Висина ЗА МОМЧИЊА И Девојчиња БЕЗБЕДНОСНИ ПОДА

DEN 0.67