• Свеж
Лацихоп Жени Чизми До Глуждот Странични Чизми Со Патент Секојдневен Блок Канцеларија За Подигање На Потпетици Зимски Кратки Чизми Против Лизгање Чевли Со Тркалез?

Лацихоп Жени Чизми До Глуждот Странични Чизми Со Патент Секојдневен Блок Канцеларија За Подигање На Потпетици Зимски Кратки

Buyers rating:
DEN 751.84

Од стоката

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Женски Стил : Чизми До Глужд, Чизми, Модни Чизми, Блок Чизми За Потпетици, Кратки Чизми Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Црвена, Жолта, Виолетова, Сина(По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Пуутсол Материјал : Тип На Гумена Пета : Прицврстување На Буци : Тип На Патент На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона На Телиња : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, Празник, Работа, Забава, Свадбакарактеристики : 1. Чувајте со најсовремената мода заедно со тоа што сте топли и удобни. Функционалниот двостран патент е прекрасен додаток на овие чизми до глуждот со потпетици.2. Овие чизми до глуждот имаат удобна влошка што ги стега вашите стапала за да ви обезбеди удобност при секој чекор за подобро вклопување за да ги држите.3. Силен зафат, добри перформанси без лизгање, ја подобрува безбедноста при одење.4. Костум за пролет, лето, wear и зимска облека, секојдневен, канцеларија, работа, датум, забава, патување, улица, коктел, секојдневно носење и така натаму.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми До Глужд За Жени(други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) КАРАКТЕРИСТИКИ : чизми До Глуждот за жени, удобност тркалезен прст, страничен патент, еднобоен плисиран горен дел, моден стил, со буци ниски потпетици, модни чизми за одење. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : Врз Основа на дизајнот на патент со двојна страна, за лесно вклучување и исклучување и направете ги чевлите подобри за вашите стапала. МАТЕРИЈАЛ : Издржлив гумен ѓон и стп горен дел. Еколошки, отпорен на абење, мазен и лесен за чистење. Удобен и модерен за носење. ПОДАРОК за : Се што треба да направи е да се лизне на овие шик и модни чизми до глуждот и да направи само еден чекор, а таа го привлече вниманието на сите. ПРИЛИКИ : Погоден за канцеларија, работа, шопинг, улица, забава, клуб,одмор итн. Совршен во комбинација со фустани, хеланки, фармерки и тексас. Лесен за носење и исклучување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дозвола За Заштеда На Fall
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дозвола За Заштеда На Fall

Женска Висококвалитетна Плисирана Газа Здолниште До Колена Танцување За Возрасни Skirt Features : 1.It изработе

DEN 1.00
Женски Панталони Саввнм Женски Лежерен Широк Џебен Комбинезон Моден Костим За Играње Панталони Комбинезони Памук И Ленен Комбинезон
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Панталони Саввнм Женски Лежерен Широк Џебен Комбинезон Моден Костим За Играње Панталони Комбинезони Памук И Ленен Комбинезон

Женски Секојдневен Лабав Џебен Џебен Комбинезон Модни Панталони Комбинезони Памук И Ленен Комбинезон �

DEN 1.67
Сафавиех Едми Металик Дамаск Перница
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сафавиех Едми Металик Дамаск Перница

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Кадифен Перница Колекција и стилски, Оваа Метална Пер

DEN 271.84
Вашата Зона Деца Диносаурус Во Собата, Вклучува Складирање Коцка, Мека 50 60 Кадифен Фрли И Декоративни Перница
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вашата Зона Деца Диносаурус Во Собата, Вклучува Складирање Коцка, Мека 50 60 Кадифен Фрли И Декоративни Перница

Донесете Ја Вашата Зона Дневна Живот! Додадете малку возбуда со Комбинираниот Комплет За Спиење Виножи�

DEN 447.68
Sonic Red Shatterproof Bripple Ball
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Sonic Red Shatterproof Bripple Ball

Сите производи отпорни на кршење имаат два слоја ув заштита што го продолжува животниот век на производ

DEN 271.68