• Свеж
Хемотон Стакло Мерење Чаша Стакло Кафе Кригла Мерење Млеко Стакло Дома Пиење Стакло Кафе Чаша

Хемотон Стакло Мерење Чаша Стакло Кафе Кригла Мерење Млеко Стакло Дома Пиење Стакло Кафе Чаша

Buyers rating:
DEN 335.84

Од стоката

Опис. Дали сте во потрага за роман и практични кафе уметност чаша? Ако одговорот е да, оваа чаша кафе може да биде вашиот најдобар избор. Изработени од висока класа и премиум стакло материјал за вашиот . издржлива и практична употреба. Дизајн на креативна форма и лесен за фаќање. ви го олеснува фаќањето. Карактеристики. - Материјал : Стакло. - Капацитет : 70МЛ. - Лесен дизајн, многу е лесен за употреба и носење, може целосно да ги задоволи вашите потреби. - Убава чаша за кафе за кафе барот, можете да ја користите за да ја направите лате уметноста за кафето. - Одличната изработка на нашиот производ ќе ви донесе добро искуство со користење. - Произведен со врвен и висококвалитетен стаклен материјал, издржлив и практичен за употреба. - Мазен и не е лесен за кршење, лесен за чистење и складирање, што не зафаќа простор. Лесен дизајн, многу е лесен за употреба и носење, може целосно да ги задоволи вашите потреби. Убаво кафе чаша за кафе бар, можете да го користите за да се направи млеко уметност за кафе. Одличната изработка на нашиот производ ќе ви донесе добро искуство со користење. Произведен со врвен и висококвалитетен стаклен материјал, издржлив и практичен за употреба. Мазна и не е лесна за кршење, лесна за чистење и складирање, што не зафаќа простор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Атлетски работи машки шорцеви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Атлетски работи машки шорцеви

Без разлика дали трчате кругови или трчате со грешки, тримешавините на атлетските работи, ве одржуваат �

DEN 3.00