• Свеж
Аурига 10к Жолто Злато Конкавна Фигаро Глуждот За Жени

Аурига 10к Жолто Злато Конкавна Фигаро Глуждот За Жени

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Карактеристики : Чистота На Материјалот : 10 должина На Предметот : 10 Инчи Должина : 10 Инчен Тип : Фигарохаин Ширина : 3 mm Clasp /Конектор : Дебелина На Јастогот (Женски крај) : 2,6 mm Clasp Дебелина (машки крај) : 2 Mmclasp Ширина (женски крај) : 2,55 mm Clasp Ширина (машки крај) : 4,4 mmfeuture : процес на цврсто Производство : леано материјал : златна Ширина на предметот : 3 Мм Тип На Накит : тип На глуждованклет : Стилови На ланец Пол : Унисекспрофил Тип : конкавематеријал боја : жолт процес на Производство 2 : направена машина сите тежини и мерења се приближни и може малку да се разликуваат од наведените Информации Спецификации На Производот : аурига 10к жолто злато 3мм конкавен фигаро глужд за жени елегантно Изработени со највисок квалитет За Луксузен сјај И Чувство. Прибл. Тежина-3,06 грама, Должина-10 инчи, Ширина - 3 мм. Безвременски Дизајни : нашата колекција накит содржи безвременски дизајни кои ги надминуваат минливите трендови. Од деликатни и минималистички парчиња до смели и додатоци за правење изјави, секој дизајн е внимателно изработен за да се одржи класична и трајна привлечност. Овие парчиња накит без напор ја издигнуваат секоја облека и можат да се уживаат во годините што доаѓаат. Луксузно Одделение : Нашата колекција накит ги вклучува само најдобрите достапни материјали. Ова вклучува употреба на висококвалитетни благородни метали како Што СЕ 10к И 14к Злато, Платина и Сребро од Сребро кои се извори исклучиво. Скапоцените камења Од највисок Калибар, Како Што Се Дијаманти, Рубини, Сафири и Смарагди се прецизно избрани поради нивната исклучителна Боја, Јасност и Сјај. Употребата на премиум материјали гарантира дека секое парче зрачи Со Луксуз и Ја Одржува Својата Убавина со генерации. Уверени Набавки : Купувањето Од Аурига Фин Накит значи ветување дадено на клиентот додека го купува предметот за накит на кој може да му верува и да верува Во Квалитетот, Автентичноста и Вредноста на Накитот што го купуваат. Луксузно Пакување Подароци : Нашето пакување со луксузни подароци е совршен начин да ги натерате членовите на вашето семејство да се чувствуваат посебно На Нивните Родендени, да ја прослават љубовта и посветеноста на Годишнината и да Ја Почитуваат прекрасната врска што ја споделувате во секоја Пригода. Тоа е срдечен начин да и покажете на сопругата колку се грижите, да изразите благодарност до вашата мајка, да направите вашата ќерка или син да се чувствуваат сакани, да ја зајакнете врската со вашата сестра, да донесете насмевка на лицето на баба и дедо, да ја расипете вашата омилена тетка или да изразите благодарност и пријателство на вашите најдобри пријатели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Хњенмко Женски Тенкови Блузи Летни Секојдневни Еднобојни Тенок Фит Без Ракави Сплит Исечен Елек Ками Основна Облека 2000 Ти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хњенмко Женски Тенкови Блузи Летни Секојдневни Еднобојни Тенок Фит Без Ракави Сплит Исечен Елек Ками Основна Облека 2000 Ти

Женски Елек, Врат На Екипажот Без Ракави Цврст Шлиц Летни Врвови Улична Облека За Секојдневен Дневен Ве�

DEN 223.84
Возидаоза Товарни Шорцеви За Мажи Шорцеви Мажи Машки Директно Цврст Товар Панталони Еластична Половината Патент Мува Џеб Шорцеви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Возидаоза Товарни Шорцеви За Мажи Шорцеви Мажи Машки Директно Цврст Товар Панталони Еластична Половината Патент Мува Џеб Шорцеви

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.33
Рибок Машки Чевли За Премотување Назад
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Рибок Машки Чевли За Премотување Назад

Без разлика дали ги пропуштате старите добри времиња или едноставно сакате гроздобер изглед, овие чевл�

DEN 719.52
Храбар-Playstation 3
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Храбар-Playstation 3

Нова ХрабраPlaystation 3 Игра како Мерида, Волја ' o Wisp и други популарни ликови од новиот Филм На Дизни Пиксар,

DEN 6399.84
23 Игуана Кадифен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

23 Игуана Кадифен

Животните За Зачувување се едни од најреалните кадифени на пазарот Се продава во речиси сите поголеми З

DEN 480.00
Зрбивб Нови Две Жени Костими За Капење Течни Танкини Костими За Капење За Жени Контрола На Стомакот Костими За Капење Две Костими
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зрбивб Нови Две Жени Костими За Капење Течни Танкини Костими За Капење За Жени Контрола На Стомакот Костими За Капење Две Костими

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Биста : 74см / 29.13" Под Биста : 68см / 26.77" Горна Должина : 56см / 22.05" П

DEN 1.00
Танкини Блузи За Жени Царинење Трендовски Каузални В - Вратот Печатење Блуза Без Ракави Маица Лето Тренингот Резервоарот Блузи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Танкини Блузи За Жени Царинење Трендовски Каузални В - Вратот Печатење Блуза Без Ракави Маица Лето Тренингот Резервоарот Блузи

Модна Жена Каузална ВВратот Печатење Блуза Без Ракави Маица Летни Врвови1.Карактеристики : Вврат,Без Ра�

DEN 2.00
Ванг, Мелиса Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Неутрални Неутрални
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ванг, Мелиса Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Неутрални Неутрални

Ванг, Мелиса 15х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со НасловНеутрални Цр

DEN 3.33