• Свеж
Проток Мајстор Супер Пригушувач-2. Поместување Во 2. Центар Надвор - Агресивен Звук Одговара изберете: 2000-ТОЈОТА ТУНДРА, ФОРД Ф350

Проток Мајстор Супер Пригушувач-2. Поместување Во 2. Центар Надвор - Агресивен Звук Одговара изберете: 2000-ТОЈОТА ТУНДРА, ФОРД

Buyers rating:
DEN 3199.84

Од стоката

Супер 40 - 2.50 Офсет Во / 2.50 Центар Надвор-Агресивен Звук;супер 40® ја карактеризира технологијата На Проток На Делта Проток На Мајсторот. Тоа е поголем случај профил обезбедува најдоброто од двата света на перформанси и звук. Супер 40 го има тој длабок моќен звук Од Оригиналната серија 40, но со сите придобивки од перформансите и ниската внатрешна резонанца од технологијата За Проток На Делта. Изграден од алуминизиран челик со 16 мерачи и целосно заварен миг за максимална издржливост.; Трка докажано делта Проток технологија. Одлични перформанси на возила со високи коњски сили. Забележлива внатрешна резонанца. Длабока Агресивна Звучна Издувна Нота.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Слики, Западна Вирџинија природа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Слики, Западна Вирџинија природа

Обвитка од платно, гел обложено кој било дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршен�

DEN 623.84
Модул за вклопување во ставка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Модул за вклопување во ставка

Енергетска стоп пред една Замена на сопирачката за замена на сопирачката WM54620 Количина : 1 по пакет...

DEN 1722.88