• Свеж
Нурисон Алоха Внатрешна Надворешна Преодна Француска Земја Природен Килим Од 2' 3 10

Нурисон Алоха Внатрешна Надворешна Преодна Француска Земја Природен Килим Од 2' 3 10

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Оваа сончева и сензационална колекција на рамни ткаени теписи на отворено е убава, практична и едноставно совршена за области со голем сообраќај. Со својот привлечен асортиман на класични и современи дизајни, примамливи палети на бои и прекрасни текстури, овие повеќенаменски килими ќе си дозволат воздух со едноставна софистицираност во секоја средина.100% Полипропилен • Рамен Ткаен со својот текстурален куп со висок низок стил и лизгачки цветен дизајн, овој тепих На отворено алоха поканува софистицирано чувство во вашиот дом. Комплементарни тонови на сива и слонова коска прават елегантен централен дел за вашиот двор или палуба. Создаден од врвни влакна отпорни на дамки за лесно чистење и одржување : само исплакнете со црево и исушете го воздухот. Современиот тепих на отворено поканува допир на елеганција во модерниот декор. Машина изработена од издржлив полипропилен за лесно чистење : едноставно исплакнете со црево и исушете го воздухот. Рамен ткаен со мек исечен куп за прекрасна текстура под нозете. Идеален за употреба во внатрешни или надворешни простории со голем сообраќај, вклучувајќи го вашиот трем, двор или дневна соба. Килим рампа препорачува. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 0.67
Брег Двојна Брава Бран Стол
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брег Двојна Брава Бран Стол

Неговата рамка за седење со низок профил и отпорна на ' рѓа го прават столчето со Двојна Брава кијаро уни

DEN 3.33
Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В

Притисни Нагоре Цветни Печатење Градник За Жени Градници Ниту Една Долна Жица Градник Пред Затворање Д�

DEN 2.33
Ван Дер Хаген Природни Свиња Четка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ван Дер Хаген Природни Свиња Четка

Ако ти?повторно само што ќе влезете во влажно бричење, Треба Да земете Четка За Свиња ВАН ДЕР ХАГЕН Глава

DEN 3.33
LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш
  • Свеж
Оценка на купувачите:

LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш

LED трепкачката светлина е новина светилка која вклучува различни ОБОЕНИ LED модули (Црвена, Портокалова, �

DEN 1.67