• Свеж
Впечатоци Мун 3-Линија Везени Микрофибер Перница Во Собата

Впечатоци Мун 3-Линија Везени Микрофибер Перница Во Собата

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Комплетот За Везени Навлаки за Перници мун има прекрасен дизајн кој е добро изработен од 100% Четкан Микрофибер. Овој блескав пар вклучува 2 навлаки за перници кои доаѓаат во низа цврсти бои со везена облога од 3 линг која лесно го надополнува изгледот на секоја спална соба. Додадете соодветни листови или комплет капак за јорган, продадени одделно, со цел да го трансформирате изгледот на вашиот простор во спокојно повлекување. Комплетот Вклучува : Две (2) Навлаки За Перници. Материјал : 100% Четкан Микрофибер. Бои : Аква, Бургундска, Црна, Јаглен, Слонова Коска, Светло Сина, Јоргована, Розова, Слива, Жалфија, Сребрена, Тен, Таупе, Бела. Шема : Цврста, Извезена. Тежина : 85 GSM. Квалитет : Цврст, Извезен. Стил : Секојдневен, Класичен, Модерен, Модерен И Современ Од Средината На Векот, Традиционален. Грижа : машина за перење. Ве молиме следете ги упатствата за нега на етикетата со цел да се минимизираат брчките и/или намалувањето. Отстранете ја постелнината од машината за сушење веднаш, притиснете со топло железо доколку е потребно. Димензии : Стандардните Навлаки за Перници се долги 20" широки х 30", Кралските Навлаки за Перници се долги по 20" широки х 40".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

4 јули Графички Тенк За Вежбање Во Теретана Топ Црвени Сини Ѕвезди Орел Сад Знаме Кошули Машки Резервоар За Мускули Врвен Графички
  • Свеж
Оценка на купувачите:

4 јули Графички Тенк За Вежбање Во Теретана Топ Црвени Сини Ѕвезди Орел Сад Знаме Кошули Машки Резервоар За Мускули Врвен Графички

Резервоарот Блузи Без Ракави Кошули Резервоарот Кошули Прв Избор За Подарок : Одличен подарок за семејс

DEN 3.33
Ханас Женски Широк Нога Панталони Повик Плус Големина Печатење Јога Панталони Еластична Половината Директно Лабава Харен Долги
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ханас Женски Широк Нога Панталони Повик Плус Големина Печатење Јога Панталони Еластична Половината Директно Лабава Харен Долги

Големина : С Половината : 76см / 29.92" Колк : 110см / 43.31" Должина : 101см / 39.76" Големина : М Половината : 78см / 30.71" Кол

DEN 1.00
Облека За Момчиња За Мали Деца Поставува Летни Деца Девојчиња 3д Врв На Диносаурус+Шорцеви Обични Облеки За Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Облека За Момчиња За Мали Деца Поставува Летни Деца Девојчиња 3д Врв На Диносаурус+Шорцеви Обични Облеки За Облека

Големина : 80 Препорачана Возраст : 612 Месеци Биста : 54см / 21,26" Половината : 34см / 13,39" Врвови Должина : 36см / 14,1

DEN 169.28
Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 262.08
Машки Кошули Со Кратки Ракави Со Копчиња Надолу Врвови Машки Ревер Проверете Ја Печатената Кошула Хавајска Цветна Кошула
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машки Кошули Со Кратки Ракави Со Копчиња Надолу Врвови Машки Ревер Проверете Ја Печатената Кошула Хавајска Цветна Кошула

Менс Колорблок Шиење Ревер Копче Нагоре Кошули Со Кратки Ракави Карактеристики : 1 Карактеристики : Машк

DEN 1.33