• Свеж
Враќање На Обичните Женски Долги Ракави Отворено Предно Копче За Ревер Работа Канцеларија Блејзер Јакна Лабава Решетка Костум Блуза Палто Блузи Со Џеб

Враќање На Обичните Женски Долги Ракави Отворено Предно Копче За Ревер Работа Канцеларија Блејзер Јакна Лабава Решетка Костум

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој се фокусира на модната женска облека, која може да ги задоволи реалните потреби за мода и пристојна мода. Содржина на пакетот : Женска Јакна Со Јакна Х 1 Нов Попуст За Пристигнување/Дозвола За Заштеда На Fall (Кликнете За повеќе до 50% попуст) Материјал на Оваа Јакна : 100% полиестерска женска фланелна обвивка е изработена со висококвалитетна ткаенина. Мека, лесна И удобна За носење Карактеристика : Кариран Дизајн, Изработка На Фланелен, Затворање На Предните Копчиња, Џебови на Бистата, Долги Ракави со Манжетни со Копчиња, Стил на Момче, Јака Надолу, Широки Кошули. Палтото може да се носи како кошула или јакна, да се носи како 3/4 ракави Или полн ракав можете да ги спарите овие кошули со различни резервоари, ками, фармерки, тексас шорцеви, здолништа, џегинг, патики или потпетици за да го комплетирате секојдневниот изглед што е лесно да се сака цела сезона Повод : модните кошули со копчиња надолу се совршен избор за секојдневно носење, активности на отворено, шопинг, клуб, забава, состаноци и која Било друга приликите во пролет, лето, fall и зима препорачуваат нежно миење со рака во ладна вода. Закачете се да се исуши. Не избелувајте и не мијте со топла вода. Одвојување перење за да се избегне боење облека.Табела со големини(1 инч=2,54 см) : големина : мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01 "Ракав : 57см/22.44 " Должина : 66см/25.98". Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 57.5 см/22.64 "Должина : 67см/26.38". Големина : ГОЛЕМИ САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 58см/22.83 " Должина : 68см/26.77". Големина : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 58.5 см/23.03 "Должина : 69см/27.17". Големина : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 59см/23.23 " Должина : 70см/27.56". QWomens Обичен Ревер Копче Долу Долга Карирана Кошула;Фармерки Жени Под 10 Долари;Есенски Кошули За Жени 2022 Обични;Есенска Женска Облека;Жолто Карирано Здолниште И Комплет Блејзер;Женски Фланелни Кошули;Жени Хенли Вратот Копче Надолу Блуза Вафли Плетена Јакна;Преголема Јакна;Жени Бранеа Фланелен;Модна Женска Облека;Девојки Фланелни Кошули;Долга Фланелна Кошула Жени;кордори Јакна Жени;Облека За Жени Мода 2022;Fall 2022;.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Фарма Минималистички Сон-Платно
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фарма Минималистички Сон-Платно

Оваа прекрасна, минималистичка платнена слика на фарма ќе додаде мирен амбиент во секој дом Сликата е в�

DEN 1199.84
Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Јакна Палто Мажи Маскирани Пуфер Палто, Мажи Маскирани Ј

DEN 383.84
Женски Класичен Пуловер Џемпер Р2053-Б-М
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Класичен Пуловер Џемпер Р2053-Б-М

Класичен пуловер џемпер 100% мерино волна Лесна ткаенина со истегнување за удобно вклопување и топлина...

DEN 312.00
Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 0.67
Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В

Притисни Нагоре Цветни Печатење Градник За Жени Градници Ниту Една Долна Жица Градник Пред Затворање Д�

DEN 2.33
Женски Врвови За Туника За Носење Со Хеланки Летни Резервоари За Жени Облечени Обични Вратоврски Боја Цветни Патент В Резервоари
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Врвови За Туника За Носење Со Хеланки Летни Резервоари За Жени Облечени Обични Вратоврски Боја Цветни Патент В Резервоари

***** Нова Табела Со Големини * * * * * Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37 "Должина

DEN 1.00
Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 0.33
Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 262.08
Каролини Богатства ББ1937ДС Тробојка Корги Велигденско Јајце Лов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобојни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Каролини Богатства ББ1937ДС Тробојка Корги Велигденско Јајце Лов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобојни

Каролини Богатства ББ1937ДС1216 Тробојни Корги Велигденски Јајца Ловат Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16,

DEN 159.84
Инктастична Превенција Од Самоубиства Носам Чај и Виолетова Боја За Мојот Подарок За Мавмав Мало Момче Или Мало Девојче Маица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Инктастична Превенција Од Самоубиства Носам Чај и Виолетова Боја За Мојот Подарок За Мавмав Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Чувајте ја нивната меморија жива со нашата Носам Чај и Виолетова боја за Мојата Маица За Превенција од С

DEN 1.00