• Свеж
Без граници на ланецот на ланец на јуниори велур.

Без граници на ланецот на ланец на јуниори велур.

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Плишан слој со незгодна вибрација, без каишот на ланецот на ланци без граници изгледа и се чувствува сензационален. Секси, кога се носи соло или возбудливо поп на боја и текстура кога се носи под кошула пред копче, тука нема погрешен одговор. Исклучиво на. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опремено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стилизирање на влечење со затворање на дното. Назад; кадифен велур ткаенина. Стран за ланци на јуниори, велур, каросерија од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Државен државен агис духовен фото рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Државен државен агис духовен фото рамка

Покажете омилена фотографија во нашата рамка за фотографии со духови со духовното лого на вашето учили�

DEN 565.28