• Свеж
Летна дланка надвиднато плажа крајбрежно сликарство црно врамено уметничко печатење wallид уметност

Летна дланка надвиднато плажа крајбрежно сликарство црно врамено уметничко печатење wallид уметност

Buyers rating:
DEN 553.60

Од стоката

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 14 x 1,5 x 11 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 14 x 1,5 x 11 големи : 20 x 1,5 x 16 преголема : 30 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени. Уметничките дела се однесуваат на : палми, сликарство, море, природа, вода, тропска, плажа, крајбрежје, брег, лето. Дизајн од Себастијан Графман. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лума удобност за измама на вентилаторот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лума удобност за измама на вентилаторот

Моќниот Luma Comfort MF18 W 18 "Вентилаторот за зачувување ви овозможува да ја контролирате температурата на ваш�

DEN 1775.84