• Свеж
Врски со манжетни за манжетни манжетни во не'рѓосувачки челик

Врски со манжетни за манжетни манжетни во не'рѓосувачки челик

Buyers rating:
DEN 399.84

Од стоката

Оваа прекрасна манжетна е одличен подарок за себе, за еден близок или некој што сакате да го чувствувате посебно. Ова парче прави убав додаток на секоја колекција на накит. Ние ја создадовме оваа персонализирана колекција за да ви помогнеме да ги прославите вашите најнезаборавни прилики од срце и да го зајакнете вашиот секојдневен изглед на изјавата за модна боја. Ова е прекрасна нова врски со манжетни од не'рѓосувачки челик. Тоа е одличен подарок за себе или за некој близок и прави совршен додаток на секоја колекција накит. Ова убаво парче накит може да го носат возрасни или тинејџери и да му бидат надарени на вашиот сопруг, дечко, татко, брат или вашиот машки пријател. Врски со манжетни за манжетни на Ариста во не'рѓосувачки челик. Врската со манжетни е направена од не'рѓосувачки челик за издржливост. Метал : Не'рѓосувачки челик. Метална боја : Бела. Пол Жена. Со вклучена кутија. Земја на потекло : Индија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Без граници фустан за ракав на јуниори
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Без граници фустан за ракав на јуниори

Овој фустан за џемпери без граници е забавен и флерт додаток на која било гардероба, направена во ласкав

DEN 328.00
Тајни богатства женски и женски плус врвот со долг ракав, џогери и шорцеви, сет за пижами за празници од 3 парчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тајни богатства женски и женски плус врвот со долг ракав, џогери и шорцеви, сет за пижами за празници од 3 парчиња

Останете удобно цел ден и ноќ во овој тајно богатство сет на пижами со 3 парчиња Направени во ултрамека т

DEN 271.68