• Свеж
Бертоли замрзнати оброци за тава за две три сирење тортелини со сланина, Оз

Бертоли замрзнати оброци за тава за две три сирење тортелини со сланина, Оз

Buyers rating:
DEN 95.04

Од стоката

Вкусете брза и вкусна италијанска тортелини исполнета со сирење на Рикота, Пармезан и Азиаго во кремаст сос од вотка од домати со сланина. Овој пакет од 24 мл содржи еден замрзнат Бертоли Три сирење Тортелини со сланина за сланина за двајца; Содржи јајце, пченица и млеко. Вкусно едноставна италијанска инспирирана кујна, замрзнатите оброци на Бертоли се прават со квалитетни состојки. Погодно третирајте се со вкусен, италијански вкус во удобноста на вашиот дом; Едноставно подгответе се преку шпоретот во тава и вашиот оброк е подготвен за неколку минути. Ароматичните замрзнати оброци на Бертоли се смислено подготвени во италијанската традиција. Замрзнати оброци, свеж вкус. Вкусете брза и вкусна италијанска тортилини исполнета со сирење од рикота, пармезан и азиаго во кремаста сос од вотка од домати со сланина . Овој пакет од 24 мл содржи еден замрзнат Бертоли три сирење тортелини со оброк од сланина за тавани за две; Содржи јајце, пченица и млеко . вкусно едноставна италијанска инспирирана кујна, замрзнатите оброци на Бертоли се направени со квалитетни состојки . практично третирајте се со вкусен, италијански вкус во удобноста на вашиот дом; Едноставно подгответе се преку шпоретот во тава и вашиот оброк е подготвен за неколку минути . Ароматичните замрзнати оброци на Бертоли се смислено подготвени во италијанската традиција. Замрзнати оброци, свеж вкус.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Направени со тестенини сос tmto bsl org, оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Направени со тестенини сос tmto bsl org, оз

Органски домати од босилек тестенини сос тестенини, со lovesубовник? Сос од тестенини е направен во мали с�

DEN 31.68
Лума удобност за измама на вентилаторот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лума удобност за измама на вентилаторот

Моќниот Luma Comfort MF18 W 18 "Вентилаторот за зачувување ви овозможува да ја контролирате температурата на ваш�

DEN 1775.84
Qxutpo Мало Бебе Девојки Облека Поставува Rompers Екипажот Вратот Долги Ракави Копчиња Цртан Филм Симпатична Топла Мека Ромпер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Qxutpo Мало Бебе Девојки Облека Поставува Rompers Екипажот Вратот Долги Ракави Копчиња Цртан Филм Симпатична Топла Мека Ромпер

Qxutpo Мало Бебе Девојки Облека Поставува Rompers Екипажот Вратот Долги Ракави Копчиња Цртан Филм Симпатична

DEN 265.44