• Свеж
Карат Смарагд Исечете 10к Бело Злато Црн Дијамант Моисанит Веренички Прстен Невестински Сет

Карат Смарагд Исечете 10к Бело Злато Црн Дијамант Моисанит Веренички Прстен Невестински Сет

Buyers rating:
DEN 6704.00

Од стоката

Арт Деко 2 Карат Смарагд Исечете 10к Бело Злато Црн Дијамант Моисанит Веренички Прстен Невестински Сет. Овој прекрасен веренички прстен се одликува со ЦРН Дијамант Моисанит Од Највисоко одделение. Прстенот е поставен во цврста Поставка Од 10к Бело Злато. Прстенот може да се направи Во 10к, 14к Или 18к жолто Злато или розово Злато. Прстенот е класичен дизајн кој е достапен и рачно изработен со прецизна и квалитетна изработка од нашите искусни златари.Големина на прстен : - можеме да го направиме овој прстен помеѓу големини од 3,5 до 11. За сите други сопствени големини, ве молиме испратете ни е-пошта. Сите наши веренички прстени се направени со најквалитетни камења. Можеме да ја прилагодиме вашата нарачка со дијаманти од моисанит, Морганит, Рубин, Зелени смарагди, Син Сафир, Аквамарин, моисанитни камења. Можеме да ги изгравираме прстените. Може да има дополнителни трошоци поврзани со прилагодување. Можеме да додадеме свадбени ленти на вашиот прстен за да го направиме невестински комплет или трио сет за венчални прстени. Ако ви се допаѓа овој прстен, но би сакале да се направи неколку мали промени во тоа - не е проблем. Исто така, ако сакате поинаква форма од онаа прикажана на сликата - не е проблем - ние би биле среќни да го сториме тоа и за вас. Најдобар накит по најдобри можни цени Сите наши прстени се спакувани во прекрасна бесплатна кутија за накит. Сите нарачки се испраќаат безбедно во Испорака На Федекс. Ние работиме напорно за 100% задоволство на клиентите. Ова се нашите најниски продажни цени за сезоната. Контактирајте не за какви било прашања! Ние одговараме на сите прашања во рок од 24 часа. За ОВОЈ ПРСТЕН : -Код На Производот : Накбл3001 Златна Боја : Бела Вкупна Каратна Тежина : 2 Златен Квалитет : 10кцентар Камен Каратна Тежина : 1.00 Страничен Камен Каратна Тежина : 1.00 Центар Камен Боја : Деф Страна Камен Боја : јасност На Камен Јасност : Ввс Страничен Камен Јасност : И1-И2 Продавница со Целосна Доверба. 100% Задоволство Или Без Прашања Побара Пари Гаранција За Враќање. Изработено Во Цврсто Злато, Автентицирано со Печат од 10к/14к/18к. Сите прстени се променливи, ако големината не е наведена, испратете ни е-пошта со големина на прстенот што сакате да ја нарачате. Надградба на камења достапни од 1, 2 или 3 карат. Контактирајте Не Во врска со прилагодувањето достапно на повеќето стилови за Поставување И Тип На Злато Од 10к/14к/18к : Бело Злато, Жолто Злато, Розово Злато.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.67
Атлетски работи машки шорцеви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Атлетски работи машки шорцеви

Без разлика дали трчате кругови или трчате со грешки, тримешавините на атлетските работи, ве одржуваат �

DEN 3.00
Чипка на трепет SLV врвот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Чипка на трепет SLV врвот

Ова без граници цврстиот плетенка на помлад, чипка на вратоврска вратот, кратки ракави, блуз од јака од ј

DEN 207.84